Zdrowa Woda

Zdrowa Woda

Blue Note Poznań

Legendarny zespół bluesowy obchodzi 30 lat na polskiej scenie! Z tej okazji Zdrowa Woda wyrusza w jubileuszową trasę.

Zespół powstał w 1988 r. i już w tym samym roku wystąpił w katowickim Spodku jako laureat festiwalu Rawa Blues. W 1989 r. wystąpił na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki, gdzie został zakwalifikowany do Złotej Dziesiątki polskich zespołów młodzieżowych oraz wziął udział w koncercie finałowym festiwalu Opole '89. W 1992 r., wspólnie z Jerzym Owsiakiem, grupa zainicjowała akcję Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, z którą utożsamia się do dziś.

Po przeszło ośmiu latach aktywnej działalności koncertowej zespół doczekał się pierwszego wydania albumu zatytułowanego "Zdrowa Woda". Na płycie znalazły się największe przeboje grupy takie jak: "Piwo", "Częstochowa '77", czy ballady: "Kochaj mnie, kochaj" i "Tyle chciałbym ci powiedzieć". Od stycznia 1997 Zdrowa Woda występuje w nowym składzie. Do zespołu dołączył trzeci gitarzysta, Partyzant, który jeszcze do niedawna grał w zespole Dżem. To wydarzenie wpłynęło znacząco na oblicze zespołu. Od tego czasu mamy do czynienia z dużo potężniejszym, pełniejszym brzmieniem, a znakomita współpraca Partyzanta z duetem Małecki - Modrzejewski pozwala na zachowanie harmonii i stylistyki Zdrowej Wody.

W 2016 roku pojawiła się jak dotąd najnowsza płyta "W tunelu".

Marek Modrzejewski - wokal, Sławek Małecki - gitara, Sławek Jagas - gitara basowa, Krzysztof Baranowicz - organy hammonda, pianino, harmonijka, Dawid Leszczyk - perkusja

bilety 35 zł - pierwsza pula, 45 zł - druga pula
Bosch Dicentis System do głosowania Bilety Dreamstate