Vitalic LIVE / 28.04.2018 / Klub Kwadrat, Kraków

Vitalic Live / 28.04.2018 / Klub Kwadrat Kraków

Kwadrat Kraków

Po świetnym występie Vitalic Official LIVE w Warszawie artysta wraca do Polski, aby zagrać w krakowskim Klub Studencki Kwadrat.

Vitalic Official to francuski producent, multiinstrumentalista i live-performer, którego aktywna dzialalność na scenie od 20 lat wyznaczy kierunki i trendy dla takich gatunków jak electro, techno i house. W jego produkcjach silnie wyczuwane są inspiracje gitarowymi brzmieniami i tanecznego italo-disco. Jego parkietowe szlagiery, począwszy od "Stamina", "La Rock 01" czy "Second Lives" można wymieniać bez końca, bo każda produkcja i każdy kolejny album Francuza są przyjmowane niezwykle ciepło przez całe środowisko muzyczne. Po premierze krążka "Voyager" Vitalic odwiedził płocką plażę podczas ostatniej edycji Audioriver Festival i oczarował wszystkich tak, że nie sposób było go nie zaprosić ponownie.

Data: 28.04.2018
Miejsce: Klub Studencki Kwadrat

19:00 start
20:00 support (TBA)
21:00 Vitalic Official LIVE
22:30 afterparty w Prozak 2.0

Bilety dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach Biletomat.pl - bilety online, Eventim.pl, Going., ebilet.pl, GoOut.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

I pula – 69 pln
II pula – 79 pln
II pula – 89 pln

Organizator: Follow The Step
Regulamin imprezy: www.followthestep.com/regulamin
Bosch Dicentis System do głosowania Bilety Dreamstate