Ufomammut // Usnea

Ufomammut Usnea

Firlej Wrocław

UFOMAMMUT
Usnea

Bilety/Tickets: www.firlej.wroc.pl/?idw=206
https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/35222/ufommamut

Ufomammut po długiej przerwie ponownie we Wrocławiu! Włoscy mistrzowie balansują na granicy doom metalu, slugde’u i drone, wprowadzając do swoich kompozycji masywne riffy i eksperymentalny metal rodem z lat siedemdziesiątych. Urlo, Poia i Vita są na scenie od 1990. W tym czasie wyrobili sobie opinię znakomitego zespołu, który wyniósł ich doom metal na sam szczyt.

Ich nowa płyta “8” zostanie wydana 22 września za sprawą wytwórni Neuro Recordings (Neurosis, AmenRa, A Storm Of Light, The Body, Oxbow itp.). Symbolicznie i dźwiękowo “8” jest nie tylko bezgraniczne w swojej ciężkości, mocy i natężeniu, opanowuje również umysł słuchacza tworząc spójne i niczym niezakłócone doznanie zmysłowe. Tytuł płyty ma charakter symboliczny, jest to 8 propozycja płytowa zespołu, na której znajduje się 8 wciągających kawałków. Odwrócone poziomo 8, symbol geometrii algebraicznej oznaczający nieskończoność, odzwierciedla ciągły strumień ruchu, obrazuje także to, że kompozycje na płycie płynnie przechodzą jedna w drugą. Ufomammut to zespół, który zrozumieć można w pełni dopiero doświadczając go na żywo! Jedyny taki koncert w Polsce!

Posłuchaj pierwszego singla “Warsheep” z nadchodzącej płyty:
https://www.youtube.com/watch?v=JNuOfxL6afE

Supportem w całej trasie koncertowej jest Usnea, wywodzący się z Portland w Usa zespół, łączący w swojej muzyce depresyjny funeral i dead doom ze sludge i death metalem. Ich płyta Random Cosmic Violence to ciężkie, bezkresne dźwięki walczące o uwagę z grzechoczącymi partiami rytmicznymi i przeszywającym wokalem Joela Williamsa.

--------

20 października 2017, Wrocław
Klub Firlej, ul. Grabiszyńska 56
Start: 20:00
Bilety: 50 – przedsprzedaż, 60 zł – dzień koncertu.
Bosch DicentisSystem do głosowaniaObjawy depresji imiona męskie imiona damskie Test ciażowy Objawy ciąży