Trance Xplosion 2013 – Stay Tranced!

Trance Xplosion 2013 – Stay Tranced!

Międzynarodowe Targi Poznańskie Poznań

9-tego lutego, 9-ta edycja Trance Xplosion!


Tej imprezy fanom muzyki trance przedstawiać chyba nie trzeba. Za nami już łacznie 8 edycji „TX’a” – imprezy na wskroś wypełnionej transem. 


Pierwsza wydanie eventu, pod nazwą “RMI Trance Xplosion” odbyła się 8 lat temu, w roku 2004. Od tego czasu odbywały się zarówno halowe edycje (w poznańskiej „Arenie” oraz na terenie MTP) jak i edycje klubowe. Każda z nich miała wyjątkowy klimat i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród fanatyków muzyki „płynącej”.Podczas poprzednich tx, na konsolecie pojawiali się tacy artyści jak Armin van Buuren, Markus Schulz, Sander van Doorn, Above & Beyond, Ferry Corsten, Giuseppe Ottaviani, Eddie Haliwell, Menno de Jong, W&W, Rank1(live) czy Stoneface & Terminal, którzy przygotowali oficjalny hymn imprezy w roku 2008. W tym samym też roku z nazwa eventu „RMI Trance Xplosion” zniknęły trzy pierwsze litery, co podyktowane było niestety zakończeniem istnienia poznańskiego radia.Po udanej tegorocznej edycji wydarzenia oraz wielu pozytywnych komentarzach z nią związanych postanowiliśmy zorganizować nadchodzące show w tej samej lokalizacji co w tym roku. Event odbędzie się więc w Poznaniu na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich w hali nr. 2.


ALY & FILA
Żywy dowód na to, że uplfiting trance wciąż cieszy się niesamowitą popularnością na świecie! Znani doskonale wszystkim „trensującym”. Od wielu lat niezmienni w stylu, od wielu lat raczący słuchaczy ogromną dawką radości z brzmienia epickich breakdownów i wyniosłych melodii. Znani z wielu zjawiskowych kawałków, takich jak „We control the sunlight”, który został wybrany utworem roku A State of Trance 2011, czy „Lost Language” oraz wybitnych remixów, z których można by wymienić „Why” w oryginale stworzną przez FKN i Jahalę. Egipski duet , występujący w jednoosobowym składzie będzie z pewnością kilkudziesięcioma minutami wypełnionymi emocjami.  

 


ANDY MOOR


Urodzony 16 stycznia 1980 w Stoke-on-Trent, jest jednym z najbardziej znanych trance'owych DJ-ów i producentów muzycznych. Od wielu lat w pierwszej setce DJMAG top 100. Andy Moor był nominowany do Nagrody Grammy w grudniu 2007 roku, za remiks utworu kanadyjskich artystów Delerium "Angelicus" z wokalem Isabel Bayrakdarian. Na swoim koncie ma wiele szlagierów takich jak „Faces” czy „Air for life” nagrany wspólnie z Above & Beyond. Już na początku 2013-ego roku na półkach sklepowych ukaże się album „Zero Point One remixed”. Spodziewajcie się więc wielu niesłyszanych wcześniej kawałków! 

 


TENISHIA

Długo oczekiwany przez Was duet z Malty, który w tym roku zasłużenie znalazł się w rankingu DJMAG Top 100 na miejscu 50-tym, wyprzedzając takie nazwiska jak Eric Prydz, Steve Angello, Paul Oakenfold czy John o’Callaghan. Na swoim koncie mają nagrody m.in. w kategoriach „Best Newcomer Award’', ‘Best Live Performance’. Swoją karierę zaczęli w roku 2004, a ich pierwszy release ukazał się w Armadzie rok później. Obaj artyści mają za sobą ogromne zaplecze muzyczne, co słychać w ich niesamowitych kawałkach. Tenishia zdecydowanie posiada swój własny i niepowtarzalny styl, który znajduje wielu zwolenników nie tylko  w ich rodzimym kraju, gdzie bezapelacyjnie maja miano Djów „nr.1”, ale również na całym świecie.


MARK SHERRY


Znany ze swoich bezwzględnych, “wgniatających” tech-trance’owych brzmień–
Mark Sherry!Od wielu lat występujący na scenie artysta, mający na swoim koncie
produkcje wydawane m.in w Reset (Spinnin), Doorn, czy Captivating Sounds (Armada)
oraz remiksy takich artystów jak Coldplay, Mory Kante, czy Chase&Status.
Znany ze swojej niesamowicie popularnej audycji “Outburst Radioshow”, w której
gościł takie nazwiska
Ferry Corsten, Gareth Emery, Judge Jules, Fergie, Arty, Lange, Rank 1,
Andy Moor, Michael Woods, Sean Tyas czy Orjan Nilsen
.Czas spędzony z Markiem Sherrym w hali nr.2 Międzynarodowych Targów
Poznańskich będzie z pewnością tym wyciskającym z Was siódme poty na parkiecie!


NITROUS OXIDE


Krzysztof Prętkiewicz aka Nitrous Oxide to jeden z liderów zarówno polskiej jak i europejskiej scenie trance. 

Pierwszy polak, którego produkcje znalazły się w Anjunabeats.

Kawałki North Pole i Frozen Dreams zostały świetnie przyjęte w trance’owym świecie.

Swoja przygodę z muzyką zaczął w latach 90-tych zainspirowany takimi tuzami jak Jean-Michel Jarre, Mike Oldfield czy Depeche Mode.

Nitrous Oxide jest cały czas bardzo produktywnym artystą, który nie spoczywa na laurach.

 
NEXT DJ


W muzyce zakochany od urodzenia, miłość do trance poczuł blisko 10 lat temu. Przygodę z graniem rozpoczął od gościnnych setów w radiach internetowych, następnie zajął się tworzeniem mashupów, których do dziś ma na koncie ponad sto. Do tej pory miał okazję grać m.in. na takich imprezach jak GlobalGathering, I Love New Year, Sensation czy Trance Xplosion. Jego mashupy można było usłyszeć w setach djów m.in. na: ASOT 450, Nature One, Tiesto Club Show oraz Godskitchen, a także w popularnych zagranicznych audycjach (m.in. Corsten’s Countdown, A State Of Sundays). Od grudnia 2007 roku prowadzi audycję We Love Trance - po niecałych trzech latach przeniosła się do radia Planeta Poznań, gdzie można jej słuchać każdego tygodnia z piątku na sobotę od 2 do 3 w nocy. Next DJ prezentuje w niej to, co najlepsze w muzyce tech-trance, uplifting trance oraz progressive trance.

 


Bilety dostępne na wlotki.pl w cenie:

- 76 pln bilet standard

- 180 pln bilet golden

- 250 pln bilet deluxe


Bilety dostępne w stałych punktach sprzedaży:

CIM Poznań, Ratajczaka 44
ROCKLONGLUCK Poznań, Półwiejska 20
DJ PRO Poznań, Nowina 21


FAN-busy na Trance Xplosion 2013Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów Trance
Xplosion.
Oferta ważna do wyczerpania
miejsc.FAN-busy podwożą Was pod samą imprezę.Możliwość
pozostawienia zbędnych rzeczy na czas imprezy.Kontakt z
koordynatorem wyjazdu. Gwarancja miejsca siedzącego (wykluczamy
nadkomplet). Wszystkie ceny obejmują przejazd w OBIE
STRONY.

  • WARSZAWA

Cena: 79 PLN/os 

zbiórka: sobota
09.02.2013 godz. 11.00 Plac Defilad  • GDAŃSK

Cena: 79 PLN/os (płatność 5 dni)

zbiórka: sobota
09.02.2013 godz. 11.00 Dworzec PKS  • WROCŁAW

Cena: 59 PLN/os (płatność 5 dni)

zbiórka: sobota
09.02.2013 godz. 14.00 ul. Jana Władysława
DawidaREZERWACJE GRUPOWE (tylko zgłoszenia w jednym
formularzu):

5-6 osób – zniżka dla osoby rezerwującej:
40%

7-9 osób – zniżka dla osoby rezerwującej:
60%

10 i więcej – zniżka dla osoby rezerwującej:
100%BILETY WEJŚCIOWE NA IMPREZĘ: 

http://wlotki.pl/bilety/impreza/31718/trance-xplosion-2013-%E2%80%93-stay-tranced.htmSzczegóły, przystanki, rezerwacje na stronie operatora: http://fandrive.pl/trance-xplosion-2013/ 

UPDATE!!!

Informujemy, że z powodu warunków kontraktowych Wezz Davall oraz Andrew Rayel nie wystąpią na tegorocznej edycjiTranceXplosion. Aby choć trochę zrekompensować zmiany jakie zaszły w line-up’ie podczas eventu będziecie mogli usłyszeć dwóch przedstawicieli polskiej czołówki muzyki trance: Skytech oraz Matt Bukovski.

Poniżej przedstawiamy również nowy time-table imprezy: 

19.00 - Opening
19.30 - 20.30 Skytech
20.30 – 21.30 Matt Bukovski
21.30 – 22.40 Nitrous Oxide
22.40 – 00.00 Tenishia
00.00 – 01.30 Andy Moor
01.30 – 03.00 Aly & Fila
03.00 – 04.30 Mark Sherry
04.30 – 05.30 Next Dj


Jako dodatkową rekompensatę osoby, które zakupiły bilety w przedsprzedaży (do dnia 08.02.2013 włącznie) mogą otrzymać 10% zniżkę na zakup biletu w 1. puli  na najbliższy event klubowy, który będzie organizowany w maju w najnowocześniejszej hali nad polskim morzem. 
Więcej informacji wkrótce. 

Aby otrzymać daną zniżkę należy w ciągu 14 dni od daty odbycia się eventu, to jest do dnia 23.02.2013 wysłać na adres mailowy znizka@mtpro.pl numer zakupionego biletu oraz imię i nazwisko kupującego dany bilet. 

Za zaistniałą sytuację wszystkich przepraszamy. Mimo wszystko mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić na tegorocznej 9 edycji TranceXplosion! 

Agencja MTPro
Bosch Dicentis System do głosowania Głosuj24.pl Obsługa głosowań