Totem + Drown My Day / 14.04 / Wrocław, Liverpool

Totem + Drown My Day / 14.04 / Wrocław Liverpool

Liverpool Wrocław

ToteM i Drown My Day ruszają w trasę!
Będzie głośno. Iron Realm Productions zaprasza na cztery koncerty Totem i Drown My Day, dwóch metalowych ekip specjalizujących się w bezkompromisowym hałasie:
13 kwietnia – Kraków – Klub Zaścianek
14 kwietnia – Wrocław – Klub Muzyczny Liverpool
20 kwietnia – Łódź – Magnetofon
21 kwietnia – Chorzów – RED & BLACK Chorzów

ToteM(Bukowno/Kraków)
Totem to banda ziomków z nieuleczalnym zespołem produkowania niepokojących dźwięków, którzy od 2001 r. nagrywają i koncertują z większymi i mniejszymi przerwami. Na koncie mają dwie pełne płyty, i dwie demówki – ich ostatnie wydawnictwo to EPka pt. ”Limbo”, która ukazała się w 2015 r. Muzyka Totem to w głównej mierze metalcore, ale z mocnymi naleciałościami ze strony thrashu i death metalu. Natomiast muzykę zespołu definiuje przede wszystkim growl Weroniki, którego nie trzeba przedstawiać fanom ciężkiego brzmienia z Polski.

Drown My Day(Kraków)
Choć sami wolą określać swoją muzę jako death metal, ciężko nie wyczuć u nich mięsistych breakdownów, podczas których niejedno czoło spotkało się z podłogą. Drown My Day wydali jeden album długogrający i cztery EPki, a na koncie mają prawie dwanaście lat hałasowania – ich ostatnia płytka pt. ”Nightmare Becomes Reality” ujrzała światło dzienne dwa lata temu.

Wszystkie cztery koncerty otworzą zaproszeni goście, którzy zostaną ogłoszeni w przyszłym tygodniu.

Bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż) dostępne w klubach i w sprzedaży online od przyszłego tygodnia. W dniu koncertu wejściówki w cenie 35 zł.
Bosch Dicentis System do głosowania Głosuj24.pl Obsługa głosowań