Throneum / Incinerator / Abhorrent Funeral - Poznań - U Bazyla

Throneum / Incinerator / Abhorrent Funeral - Poznań - U Bazyla

U Bazyla Poznań

THRONEUM to absolutna legenda rodzimej sceny death/black metalowej, zespół, który ma na swoim koncie multum istotnych dla gatunku wydawnictw, od kultowych "Old Death's Lair" i "Mutiny of Death" do ostatnich bezkompromisowych wyziewów - "Morbid Death Tales" czy "Organic Death Temple". Ostatni raz w Poznaniu grali siedem lat temu na Old Temple Fest, czas najwyższy przypomnieć się maniakom ze stolicy Wielkopolski!

https://throneum.bandcamp.com/releases

https://www.facebook.com/ThroneumOfficial/

"Muzyka INCINERTOR to ma być prosty strzał w pysk, wyprowadzony z pełnią nienawiści i szaleństwem w oczach" - tak mówią sami o sobie. To jedna z kilku znakomicie zapowiadających się młodych grup rodem z Warszawy, wielbiących metal grany na starą modłę w stylu Slaughter, Possesed czy Dark Angel! W tym roku zadebiutowali w barwach Putrid Cult miażdżącą epką o zacnym tytule "Rotten Flesh Macabre".

https://incineratorpl.bandcamp.com/

https://www.facebook.com/incineratorPL/

ABHORRENT FUNERAL to jeden z najobrzydliwszych projektów "muzycznych" w kraju. Obskurna i niesmaczna mieszanina death metalu, doom i punka spod znaku Hellhammer, Cianide czy Six Feet Under powinna przypaść do gustu zwłasza niepoprwnym zwyrodnialcom i dewiantom! Zapowiada się prawdziwy horror!

https://abhorrentfuneral.bandcamp.com/releases

https://www.facebook.com/AbhorrentFuneral/

19.10.2017
Klub u Bazyla (ul. Norwida 18A), Poznań
Start: 20:00
Wjazd: 25/30

BILETY
Wkrótce...
Bosch DicentisSystem do głosowaniaTest ciażowy Objawy depresji imiona damskie Objawy ciąży imiona męskie