Sutura & Electronmike - Electronic Festival

Sutura & Electronmike - Electronic Festival

Forty Kleparz Kraków

21 stycznia Forty Kleparz po raz kolejny otworzą swe bramy dla głodnych dobrego brzmienia i wrażeń optycznych klubowiczy. Tej nocy nad naszym umysłem oraz stopami kontrolę przejmą Elektronmike oraz Sutura. Ta austriacko - niemiecka kombinacja zawita już po raz drugi w Polsce, jednak towarzystwo Hellboya z Arthura Craga, Nexy'ego, Siasi czy Silvershine doda całości jeszcze większej dawki ostrości.
Za mocne brzmienie odpowiedzialni będzie również Marks, Mackul czy Peter G. Jeśli to jeszcze za mało, zapoznaj się z pełnym line-upem, który prezentujemy poniżej.Nazwa :Kiedy: 21.01.2012 (Sobota)
Bilety : przedsprzedaz 20 zl / w dniu imprezy 25 zł
Start : 20:00
Koniec : 07:00
Facebook : https://www.facebook.com/event.php?eid=248737[...]
Muzyka: House , Electronica , Minimal, Techno , Hardtechno , Schranz
Rezerwacja : hellboypl@myspace.com


Adres:
Klub Forty Kleparz
30-001 Kraków
ul. Kamienna 2 i 4
www.facebook.com/klubmuzycznyfortykleparzLINE UP:


ELECTRONMIKE (Abstract / Austria)[/b]
SUTURA (Abstract / Niemcy)[/b]
SIASIA (Dirtystuff Rec / Katowice)
NEXY (Sentence / Rzeszów)
MARKS (Turbulence / Cieszyn)
HELLBOY (Darkmadness / Kraków)
ARTHUR CRAG (Turbulence Crew / Kraków)
FREEJAY (E.H.N / Dębica)
DEAS (Baroque rec , Flashover / Kraków)
SILVERSHINE (Slave Sound / Nysa)
LA CRUA (No 4 fame/ Katowice)
OXIDE (Turbulence Crew / Kraków)
MILOSZB (E.H.N / Dębica)
MEFI (E.H.N / Dębica)
MACKUL (Ruda Sląska)
CRUMB (Istebna)
PETER G (Komora.Rec / Siewierz)
BIOGRAFIA:ELECTRONMIKE


Kariera Electronmike'a sięga wczesnych lat 90-tych. Przez pierwsze dwa lata pisał reportaże dla znanego magazynu Raveline, gdzie zetknął się po raz pierwszy z muzyką elektroniczną. Wtedy powstał projekt ElectronMike, który był jednym z pierwszych towarzystw dla DJ'ów i imprez z całego świata. W ramach tego projektu ukazała się online jedna z pierwszych stron internetowych poświęconych muzyce techno, którą odwiedziło ponad milion osób!
Electronmike zdobywał doświadczenie grając na klubowych imprezach, organizował własne imprezy oraz promował młode talenty. Pracował przy organizacji Love Parade w Wiedniu, gdzie sam wystąpił 3 razy na własnej platformie. Po pierwszych występach przed szerszą publiką postanowił zająć się profesjonalnie Dj'ingiem i tak pracując zdefiniował specjalny rodzaj muzyki techno. Kolejne lata spędził grając w każdej znanej miejscówce na świecie. Były to m.in. I love techno w Belgii, Nature One Century Circus w Niemczech, u60311 we Frankurcie, Circus Nation Festival w Hiszpanii, Amate Raxi Tokio w Japonii, Soundtropolis Festival w Polsce, Florida 134 w Pradze i doskonale znany Tresor w Berlinie, a to tylko kilka.

Rezultatem nie tylko ciężkiej pracy, ale i sposobu bycia jest wielka ilość fanów, która uwielbia odwiedzać jego występy. Polacy pokochali go za występ podczas Soundtropolis na katowickim muchowcu, gdzie doprowadził namiot do wrzenia.SUTURA

Mocno, mocniej... Sutura! Burhan Kurtcu jest Niemcem z tureckimi korzeniami, urodzonym w Heilbronn, a znany jest również jako Sutura. W wieku 10 lat zafascynował się muzyką elektroniczną. Scena była wtedy zdominowana przez Electro i Breakbeat. W 1995 roku zobaczył Miss Djax w klubie "Alte Giesserei" i zaraził się muzyką Techno. Dzięki jego miłosci do muzyki oraz wsparciu przyjaciela sam rozpoczął przygodę z DJ'ingiem. Pierwszy raz stając za deckami poczuł magię tłumu i dało mu to energię do działania. Połowę pieniędzy które zarobił na graniu zainwestował w winyle. W 2000 zagrał na legendarnym "Titty Twister" i po tym występie zagrał kilka razy w klubach w Heilbronn. Fascynowała go publiczność, a publiczność fascynował on! Rzesza fanów rosła! Wkrótce jego pierwsze nagranie zostało puszczone na Notsignal w 2004roku, gdzie grało parę DJ'i o już znanych nazwiskach! Nastepnym krokiem było wysłanie naprawdę wielkiej ilości płyt demo do wytwórni płytowych.

W 2006 roku DJ Rush usłyszał jego tracki i postanowił wypuścić go na popularnych labelach Kne'Deep. To był początek nowej ery! Teraz możesz znaleźć jego produkcje w setach Pet Duo, Sven Wittekind, Robert Natus, DJ Bold, Kaoz, Marco Remus i wielu innych. Od 2007 roku możesz znaleźć Saturę na najpopularniejszych kompilacjach na całym świecie, takich jak Dj Rush & Felix Krocher - U60311 Vol6! Obecnie gra w całych Niemczech. W 2008 roku po raz pierwszy wystąpił poza nimi, m.in. w Wiedniu w Austrii. Wszyscy polubili jego i jego muzykę i tak oto pojawiła się okazja do kolejnych występów.

Sver Wittekind zaproponował mu stworzenie produkcji dla jego płyty Inflicted! Nazwana została Arabian Night! Wtedy Sutura wystapił na urodzinach Svena Wittekinda i usmażył publiczność. Po tym gorącym weekendzie szef ABSTRACT, Sven Schaller, postanowił wziąć go do swojego wydawnictwa. Sukces takich wydawnictw jak Abstract016 i Toolterror013 był wielki więc bądź gotów na wysokiej jakości Techno w najlepszym wykonaniu.

Bosch Dicentis System do głosowania Bilety Dreamstate