Stand-up na Wrocku: Tomek Giefert&Tomek Boras&Michał Juszczak

Stand-Up Na Wrocku Tomek Giefert&tomek Boras&michał Juszczak

Firlej Wrocław

To ostatni w tym roku Stand-up na Wrocku i ostatnia szansa na naładowanie akumulatorów pozytywnej energii przed maratonem świątecznych przygotowań. By rodzinne spotkania smakowały lepiej, proponujemy przygotować się do nich z Tomkiem Giefertem, Tomkiem Borasem i Michałem Juszczakiem.

Tomek Giefert – wierny członek i wyznawca krakowskiego Comedy Lab. Lubi gadać głupoty. Człowiek sympatyczny, chamski, pomocny, zawistny, skromny, uśmiechnięty, lubiący się chwalić, lękliwy, otwarty i dwulicowy. I taki jest jego Stand-Up.

Tomek Boras – człowiek niemłody i ciekawy. Ciężki bagaż życiowych doświadczeń przechowuje w workach pod oczami. Jeden z niewielu komików, który posiada poza sceną prawdziwą pracę i prawdziwe życie, a nie nędzną namiastkę, którą inni trwonią po barach i na bezsensownych jednodniowych przygodach. Bardzo tego zazdrości innym stand-uperom.

Michał Juszczak – współlider Wrocławskiego Stand-upu. Opowiadaniem żartów zajmuje się od czterech lat. Jest też członkiem grupy improwizacyjnej Nieomylni. Przy tej mieszance będziecie mogli zobaczyć jego dość dziwną wyobraźnię i to, co go denerwuje. Bez taryfy ulgowej dla siebie i innych. Przede wszystkim dla innych. I siebie.

Na ostatni w tym roku Stand-up na Wrocku zapraszamy w czwartek, 14 grudnia, o godz. 20 do Klubu Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56. Bilety w cenie 20 zł dostępne na www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia.html. W dniu koncertu bilety w cenie 25 zł dostępne w Firleju od godz. 19. Program przeznaczony dla osób dorosłych.

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się w Klubie Firlej w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.
Bosch Dicentis System do głosowania Bilety Dreamstate