Stand-up na Wrocku: Leja & Nowak & Kaźmierski

Stand-Up Na Wrocku Leja & Nowak & Kaźmierski

Firlej Wrocław

Kolejny miesiąc i kolejne spotkanie ze Stand-upem na Wrocku. W październiku odwiedzą nas piękni, młodzi, bogaci, utalentowani… Ok, to wszystko kwestie dyskusyjne. Jedno za to jest pewne – to prawdziwi eksperci od rozśmieszania!

Wystąpią:
Michał Leja – stand-uper, konferansjer i improwizator, który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz szacunek środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie.

Kamil Nowak – Mieszkaniec Wrocławia i okolic. Mąż, ojciec, skarbnik grupy "Motylki" w przedszkolu, prawie piłkarz i medium pro komik. Od roku można zobaczyć jego eklektyczne i ekleryczne występy na wrocławskiej scenie. Jego program to tutorial dla współczesnych tat i mam.

Cezary Kaźmierski – komik, aktor, reżyser, scenarzysta, montażysta, wkurzony optymista. Jego stand-up to mieszanka radości, smutku i wkurzenia właśnie. Na scenie odpowiada na podstawowe pytania współczesnego świata: dlaczego jest więcej kur niż kogutów, czemu każdy może zostać dziennikarzem oraz co to jest rasizm alkoholowy.

Na kolejny Stand-up na Wrocku zapraszamy w czwartek, 19 października, o godz. 20 do Klubu Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56. Bilety w cenie 20 zł dostępne na www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia.html. W dniu koncertu bilety w cenie 25 zł dostępne w Firleju od godz. 19. Program przeznaczony dla osób dorosłych.

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się w Klubie Firlej w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.
Bosch DicentisSystem do głosowaniaimiona damskie Objawy depresji Objawy ciąży Test ciażowy imiona męskie