Seks Polski 2.0 - Dzikie Walentynki

Seks Polski 2.0 - Dzikie Walentynki

Dzika Strona Wisły Warszawa

Dzikie Walentynki w Dzikiej Stronie Wisły. Seks Polski, Rafał Rutkowski, Wy i szampańska atmosfera, bo z każdym podwójnym biletem zapraszamy do Dzikiego Baru na zestaw dwóch lampek prosecco :).

14 lutego (środa), godz. 20.00
Dzika Strona Wisły
plac Hallera 5

Jak bronić się przed zabójczą kombinacją mroku i mrozu – to wie Rafał Rutkowski.

Winter is coming. A w zasadzie już nie „coming” tylko „has come”.

Prawie ćwierć wieku na scenie. Prawie ćwierć wieku w trasie. Festiwale, benefisy, każdy wieczór w innym łóżku – Rutkowski o seksie wie wszystko! Jego opowieści poruszyły profesora Maxa Hardkora, który chwycił za pióro i je zapisał. Cztery lata temu był „Seks polski”. Teraz Rutkowski i Hardkor wracają do seksu i przedstawiają „Seks Polski. Reaktywacja”.

Czy to najlepszy sposób na przetrwanie okresu świąteczno-noworocznego? Tak. Będą zagrania pod publiczkę, ale zostaną też podniesione ważkie kwestie – seks a patriotyzm, seks a komunizm. Nie zabraknie praktycznych i przydatnych porad, na przykład: jak poderwać na znicze, czy jak nakręcić film pornograficzny. „Seks polski” jest polski jak ruskie pierogi, choinka, bociany i Chicago.

Bilety: 50 zł. dostępne w przedsprzedaży internetowej (https://www.bilety24.pl/organizator/dzika-strona-wisly-720) oraz na miejscu na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia.
Bosch Dicentis System do głosowania Bilety Dreamstate