Rings of Saturn / 25.04 / Klub U Bazyla, Poznań

Rings Of Saturn / 25.04 / Klub U Bazyla Poznań

U Bazyla Poznań

Agencja WiniaryBookings we współpracy z Avocado Booking ma zaszczyt zaprosić na pierwszy i jedyny koncert technicznych death metalowców Rings of Saturn w Polsce, który odbędzie się już 25 kwietnia w klubie U Bazyla w Poznaniu!

Rings of Saturn
Poznań / Klub u Bazyla
25.04.2018
g. 19:00

Bilety:
65 - http://winiarybookings.8merch.com/rings_of_saturn_25_04_pozna-id16308
70 - Eventim.pl, Ticketmaster (Media Markt, Empik, Saturn), Biletomat.pl
75 - w dniu koncertu

RINGS OF SATURN - aliencore/true death metal (USA) - Nuclear Blast

https://www.facebook.com/RingsofSaturnband/

Po powrocie na scenę wraz z czwartym pełnym albumem studyjnym "Ultu Ulla", wydanym przez Nuclear Blast techniczni deathowi kosmici z Bay Area wracają do Europy. Ten zespół prezentuje całkowicie nową i ezoteryczną propozycję dla heavy metalu. Terroryzując ziemian swoich ciężkim mocnym brzmieniem zespół cały czas poszukuje nowych dźwięków. Obecnie w ich skład wchodzą: założyciel Lucas Mann na gitarze, Miles Dimitri Baker na gitarze, Aaron Stechauner na perkusji i wokalista Ian Bearer.

Wracając do 2009 roku kiedy rozpoczęła się fala modern deathcore RINGS OF SATURN był pierwotnie solowym projektem zapoczątkowanym przez gitarzystę zespołu i wokalistę Lucasa Manna.

Nazwa zespołu była bardzo dobrym pomysłem, z którą lider eksperymentował. Również pod wpływem liryzmu z serii gier Deadspace. "Gdybyśmy musieli umieścić na nim etykietę, byłby to" technical deathcore ", ponieważ mamy wiele szalonych partii gitar i szalonych instrumentów. Po pierwszym albumie "Embryonic Anomaly" w maju 2009 roku tego samego roku zespół wydał swoją pierwszą oficjalną płytę z Unique Records Records i ponownie wydał "Embryonic Anomaly" w maju 2010 roku. Ich pierwszy prawdziwy dom w branży metalowej.

Zespół w 2011 wyruszył w największą deathcore’ową trasę w USA „Summer Slaughter Tour”. Mann pisze: "Każda trasa jest doświadczeniem edukacyjnym." RINGS OF SATURN odniosło również sukces na Summer Slaughter Tour 2012, Odrzucili świat w Ameryce Północnej 2013, The Coffin Dragger Tour 2016, dodatkowo do końca ich headlinerów.

W lutym 2012 roku, po zmianie wokalisty RINGS OF SATURN wydali kolejny album studyjny "Dingir" w lutym. Celem Manna na tym drugim albumie było wprowadzenie bardziej charakterystycznych melodii niż ich ostatnie wydawnictwo. Widać to w "Utopii", która jest całkowicie instrumentalna.

»Lugal Ki En«, trzecia płyta zespołu, a po niej "Senseless Massacre" z wysokimi gitarowymi riffami, szybko stała się popularna, a nawet pojawił się teledysk. Tytuł albumu tłumaczy ze starożytnego sumeryjskiego pisma klinowego, który brzmi: "Król ziemian, władco kosmicznego królestwa".

"Inadequate" - https://www.youtube.com/watch?v=Dmu3zjmkJZ0

"SENSELESS MASSACRE" https://www.youtube.com/watch?v=pQYWC9ezebw

"Parallel Shift" - https://www.youtube.com/watch?v=9LOe8yHjVLA
Bosch Dicentis System do głosowania Bilety Dreamstate