Richie Kotzen Live 2018

Richie Kotzen Live 2018

Progresja Warszawa

RICHIE KOTZEN LIVE 2018

Jeden najwybitniejszych gitarzystów rockowych wszech czasów, genialny kompozytor i wokalista. Autor ponad 20 solowych albumów i niezliczonych wspólnych przedsięwzięć, realizowanych z innymi artystami. Czołowa postać legendarnej wytwórni Shrapnel Records, z którą rozpoczął współpracę w 1989r. Gitarzysta takich gigantów rocka, jak Mr. Big, Poison, czy The Winery Dogs. Kotzen ma za sobą także wspólną trasę z The Rolling Stones w Japonii w 2006r., gdzie jego trio otwierało koncerty legend rocka na największych arenach Tokio, Sapporo, Saitama i Nagoi.
Trudno jest zliczyć wszystkie jego muzyczne osiągnięcia, ale jedno jest pewne: po prawie 10 latach nieobecności, Richie wraca do Polski ze swoim elektrycznym trio (tak, wiemy, był w 2013r. z akustycznym setem i z The Winery Dogs w lutym 2016., ale to nie to samo…), by zaprezentować polskiej publiczności materiał z prawie trzydziestu lat profesjonalnej kariery. Genialne riffy, nieziemskie solówki oraz charakterystyczny, chrypiący wokal oraz skala, której nie powstydziłby się sam Prince. Wszystko to będzie można zobaczyć i usłyszeć już niebawem w Polsce.
Po niespełna roku od wydania ostatniego albumu „Salting Earth”, Richie zaprezentował 25 stycznia najnowszy kawałek „The Damned”, który jest zapowiedzią nowego materiału. Nie jest jeszcze przesądzone, czy będzie to całkiem nowy album, czy też w miarę regularnie wypuszczane single, wiadomo jednak, że będzie to mocny rockowy kopniak, na miarę najlepszych albumów Kotzena.
Kto więc ma ochotę na dwie godziny mocnego rockowego grania i ceni sobie warsztat wokalny oraz technikę gry na gitarze Richiego, niechaj czym prędzej rezerwuje czas 10 lipca w warszawskiej Progresji, a dzień później, 11 lipca w Oratorium Św. Kingi w Bochni.
Bilety dostępne w sieci Ticketmaster.pl
www.richiekotzen.com
https://www.facebook.com/richiekotzenmusic/
https://www.youtube.com/user/RichieKotzenOfficial/

organizator koncertów w Polsce: Kubicki Entertainment
www.kubickientertainment.pl
https://www.facebook.com/KubickiEntertainment/
Bosch Dicentis System do głosowania Głosuj24.pl Obsługa głosowań