Retrospective & Art of Illusion

Retrospective & Art Of Illusion

Liverpool Wrocław

Retrospective oraz Art of Illusion w następstwie promowanego "Re:Search" oraz premiery COLD WAR OF SOLIPSISM łączą siły wyruszając we wspólną mini-trasę koncertową.

Bilety: 15zł do nabycia w dniu koncertu

RETROSPECTIVE
___
Mająca wśród progresywnej publiczności spore uznanie grupa Retrospective prezentuje z goła odmienne spojrzenie na muzykę prog rockową. Na swoim najnowszym wydawnictwie „Re:Search” zespół z powodzeniem łączy bardziej drapieżne oblicze prog metalu, z rozmarzoną melodyjnością art rocka. Agresywne riffy napędzane wyrazistą linią basu przeplatają się z przestrzennymi gitarowymi solówkami. Całości dopełniają stojące jakby w kontraście wokale. Mocny głos Jakuba Roszaka tworzy unikalny, balansujący na krawędzi liryzmu i szaleństwa klimat, a delikatna barwa głosu Beaty Łagody dodaje muzyce Retrospective spokoju i ukojenia. Ta szalona mieszanka doskonale sprawdziła się na poprzednim albumie „Lost In Perception”. Retrospective to bowiem prawdziwy żywioł właśnie na koncertach!

Retrospective to: Jakub Roszak, Beata Łagoda, Łukasz Marszałek, Maciej Klimek, Robert Kusik, Alan Szczepaniak
FB: www.facebook.com/retrospectivepl

Posłuchaj:
- "Right Way" https://youtu.be/UhevxZEZMm4
- "Lunch (live version)" https://youtu.be/w3EIymbflqU
- "The End Of The Winter Lethargy" https://youtu.be/vdTF3uvsQVA

ART OF ILLUSION
___

Art of Illusion funkcjonuje na bydgoskim rynku muzycznym od 13 lat. W listopadzie 2014 roku za pośrednictwem wydawnictwa Lynx Music z Krakowa udało się wydać pierwszy studyjny album o przewrotnej nazwie „Round Square of the Triangle”. Płyta spotyka się z dużym zainteresowaniem środowiska. Zespół na przełomie lat 2015/2017 poczynił szeroką promocję albumu większość dużych polskich miast. Najważniejszym wydarzeniem był koncert na festiwalu Metal Hammer Festiwal, na którym dzieliliśmy scenę m.in z Dream Theater. Następnie otwarcie sali koncertowej Jordanki w Toruniu wraz z Riverside i Materia oraz ostatecznie na deskach Teatru Ślaskiego z zespołem Pendragon. Nie chcąc zwalniać tempa na początku 2018r. pojawił się nowy album o tytule: "COLD WAR OF SOLIPSISM".

Art of Illusion to: Filip Wiśniewski, Paweł Łapuć, Kamil Kluczyński, Mateusz Wiśniewski, Marcin Walczak

FB: https://www.facebook.com/artofillusionband/

Posłuchaj:

- Allegoric Fake Entity https://www.youtube.com/watch?v=gg4AKK68SKo
Bosch Dicentis System do głosowania Bilety Dreamstate