PLAN: BASHMENT ! East West Sound & Ictus Sound

Plan Bashment ! East West Sound & Ictus Sound

Plan B Wrocław

Uwolnij umysł, wejdź na wyższy poziom.


W skrócie:
Gdzie: Plan B, Pasaż Niepolda ul. Ruska 51
...Kiedy: 27.01.2011
Kto: East West Sound & Ictus Sound
Ile: 5pln
Start: 22.00
Koniec: Nigdy!


Gość specjalny:

Ictus Sound to zbrojne ramie kolektywu Ictus.pl. Za debiut można uznać pierwszy plenerowy występ soundu na festiwalu Reggaeland w Płocku w 2007 roku. Od tego czasu członkowie Ictus Sound organizowali i grali na licznych imprezach klubowych oraz plenerowych, na których wielokrotnie rozstawiali się ze swoim obwoźnym sound systemem. Imprezy z ich udziałem znane są z otwartej formuły, swoistego jam session, gdzie każdy ma wstęp - zawsze można spodziewać się występów niezapowiedzianych djów, nawijaczy czy instrumentalistów. Mcs udzielający się na imprezach Ictus Sound to m.in wokaliści z Trez Colorez i Rudebwoy Salute, Bob One, Jr Stress, Cheeba, Marika, Hornsman Coyote i Raspect Dekki. Namiot Ictusa można spotkać na większości polskich festiwali, gdzie w większości wypadków ich sound milknie jako ostatni.

Muzyka serwowana przez Ictus Sound System to dynamiczny mash up szeroko pojętego reggae. Technicznie podany dubstep czy jungle przeplatane są tradycyjną selekcją rootsowych singli, upstrzonym efektami dubem czy dynamicznym miksem dancehallu. Sety Ictusa urozmaicają członkowie kolektywu ictus.pl m.in. perkusjonalista Mustafa czy turntablista Top Cut. Od początku istnienia w soundzie działają Cyna, Uobuzz i QND, później dołączył do nich bezkompromisowy wielbiciel basu Colorado vel Bushido. W 2009 roku, po zagraniu dziesiątek wspólnych imprez, skład uzupełniają selekta Collie Weed, oraz nawijacz Medik.

Mix filmów z naszych II urodzin podczas festiwalu Reggaeland 2009 w Płocku.

Ictus.pl
http://www.myspace.com/ictussound

Info o gospodarzach:

East West Sound


EASTWEST SOUND to imprezowy oddział ekipy EastWest Rockers, łącznicy między Kingston, Nowym Jorkiem i Wrocławiem. Od 5 lat przerzucają muzyczny materiał z karaibskiej wyspy na stary kontynent. Zaprawiony na imprezach w całej Europie, szkolony na Jamajce, selektor kuba1200 razem z lojalną ekipą EWR to ludzie, którzy nie od dziś wiedzą co jest grane.

Na balangach EASTWEST SOUND usłyszycie reggae, dancehall, hip hop i masa ekskluzywnego materiału z płyt. Do tego goście na żywo, wizualizacje, notoryczne łamanie ograniczeń czasu i głośności, oraz dobry vibe od początku do końca. Spodziewajcie się oryginalnej selekcji kuby1200, Cheeby szalejącego na mikrofonie, Grizzliego grającego swoje ulubione numery Movado, Luty wpadającego nawinąć dwie piosenki, ale przede wszystkim spodziewajcie się konkretnej balangi w naszym polsko – jamajskim stylu.

EASTWEST SOUND można było zobaczyć już wspólnie z: Promoe, Daddy Freddie, YT, Million Stylez, Demolition Man, Ill Inspecta, Sentinel, Supersonic, Pow Pow, Upliftment Intl, Bassrunner, Ashanti.

Więcej informacji, muzyki i więcej ognia na oficjalnym blogu: [www.eastwest.fm]

stały skład EASTWEST SOUND:
kuba1200 // selektor, MC
cheeba // MC, selektor
jah_laptop // selektor, VJ
bzq // security

http://eastwest.fm/
http://www.eastwestrockers.com/


KLUB MUZYCZNY PLAN B
Ruska 51 | Pasaż Niepolda | Wrocław

Rezerwacje:
tel. 530 848 024

Biuro:
tel. 530 848 026
e-mail: klubplanb@gmail.com


www.klubplanb.pl
www.planb-wroclaw.pl
Bosch Dicentis System do głosowania Głosuj24.pl Obsługa głosowań