Party People by DJ Krisp

Party People By Dj Krisp

Plan B Wrocław

Restartujemy umysły po codziennym praniu naszych mózgów przez szarą rzeczywistość. Wrzucamy na luz i jeeeeeeeedzeiemyyyyyyy.... :)))

W podróży przez kwintesencję czarnej muzyki, przewodzić nam guru muzycznych uniesień z gatunku wybornego funku | soulu | r'n'b -> DJ Krisp :D

Zatrzęsiemy klubem w posadach !!!! :)))

A tak w ogóle...

...JEŚLI MASZ DOŚĆ popowej PAPKI czy kinderemorocka, to zdecydowanie powinieneś być na PARTY PEOPLE!

15.01.2011
sobota
22:00
5 PLN

Kim jest DJ KRISP !?!?

Przede wszystkim równy gość, który czuje rytm tłumu i wyzwala jego siłę na parkiecie :)

Zaczynał całkiem niewinnie... Z kumplami na Lubelszczyźnie ogarniał z powodzeniem pierwsze imprezy i koncerty hip-hopowe, na których masa żądnych nastolatków zaspokajała swój głód dobrych bitów i czarnych rytmów. W późniejszym czasie mieliśmy okazję spotkać go w towarzystwie artystów takich jak Fisz & Emade, O.S.T.R., Grammatik, Molesta, Paktofonika, Fokus, Afro Kolektyw, TEDE, Sistars, dla których supportował występy. Jego fascynacja muzyką doprowadziła go do współpracy z wrocławskim zespołem reggae/dancehall Tumbao Riddim Band oraz raperami - Roszja, Jot, Kejk, Procentee. W swoim portfolio może pochwalić się również utworem "Odrobina Dyskomfortu" nagranym wraz z Katarzyna Nosowską na jej solowej płycie UniSexBlues.

Oprócz działalności klubowej wspiera swa muzyka wydarzenia sportów ekstremalnych. Swymi skreczami ubarwił wiele produkcji. Krispa sety są pełne pozytywnej energii, czego można doświadczyć na każdej imprezie z jego udziałem! Żaden szanujący się klubowicz nie potrafi stać bezczynnie gdy ten dźwięk niesie się przez cały klub!


KLUB MUZYCZNY PLAN B
Ruska 51 | Pasaż Niepolda | Wrocław

Rezerwacje
tel. 530 848 024
Informacje na temat rezerwacji miejsc w klubie udzielane są od poniedziałku do piątku po godzinie 19.

Biuro
tel. 530 848 026
e-mail: klubplanb@gmail.com

www.planbklub.pl
www.bashment.pl
Bosch Dicentis System do głosowania Głosuj24.pl Obsługa głosowań