MUST: Dubfire [sci+tec] / 30.05.2018

Must Dubfire [sci+tec] / 30.05.2018

Progresja Warszawa

MUST to nowa seria wydarzeń, podczas których występować będą giganci międzynarodowej sceny muzyki elektronicznej. Ich live-actom lub rozbudowanym DJ-setom towarzyszyć będzie wyjątkowa oprawa wizualna z wykorzystaniem nowoczesnej techniki multimedialnej i dedykowanej scenografii. Podczas tej odsłony cyklu wystąpi Dubfire.

[M]usic.
[us].
[T]echnology.

Ali Shirazinia, znany jako Dubfire, przed laty współtworzył nagrodzony Grammy duet *Deep Dish, który słynie m.in. z remiksów dla Depeche Mode, Madonna i The Rolling Stones, a także z wielkich hitów – „Hello” i „Flashdance”. Potem artysta postanowił zwrócić się ku brzmieniom bliższym stylistyce techno i od lat jest jednym z najbardziej znanych przedstawicieli tego nurtu. Stało się tak za sprawą świetnych autorskich produkcji („Roadkill” czy „Ribcage”), znanych remiksów („Grindhouse” od Radio Slave) czy kolaboracji m.in. z Miss Kittin i Oliver Huntemannem. W kontekście Dubfire’a nie można nie wspomnieć o jego fenomenalnych występach na żywo w postaci rozbudowanych DJ-setów oraz live-actów. Laurką dla jego twórczości jest zrealizowany niedawno film dokumentalny „Above Ground Level” – poświęcony właśnie kulisom jego kariery. W produkcji wzięli udział m.in. Carl Cox, David Guetta czy Pete Tong.

Do Warszawy artysta przyjedzie z projektem SCI+TEC, który obecnie jest już nie tylko jego wytwórnią wydającą remixy utworów Pan-Pot, Brodinski, Miss Kittin czy Solomun (Official), ale także projektem, który dzięki ciągłemu przesuwaniu granic wyróżnia się swoją unikalnością na scenie muzyki elektronicznej. SCI+TEC to światowa trasa koncertowa, na którą składa się nowy materiał od Dubfire, niezwykle zaprojektowana scena i niesamowite efekty specjalne.

Data: 30.05.2018 (dzień później jest wolny od pracy)
Otwarcie bram: 20:00
Support: 21:00 (TBA)
Start: 22:00 (Dubfire)
Miejsce: Progresja
Tix: 89 / 99 / 109 pln

Bilety są dostępne na www.followthestep.com oraz w bileteriach Biletomat.pl - bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, Going. i GoOut.pl.

Organizator: Follow The Step
Regulamin imprezy: www.followthestep.com/regulamin
Bosch Dicentis System do głosowania Bilety Dreamstate