Mistrzostwa Świata SuperEnduro - Kraków 2017

Mistrzostwa Świata Superenduro - Kraków 2017

Tauron Arena Kraków

Mistrzostwa Świata SuperEnduro wracają do Krakowa! Po sukcesie zeszłorocznej polskiej rundy Mistrzostw Świata #SuperEnduro, najlepsi zawodnicy tej dyscypliny wracają do TAURON Arena Kraków. Już 9 grudnia Mistrz Świata Colton Haaker zmierzy się ze światową czołówką w walce o obronę tytułu mistrzowskiego. ??

Polskie Grand Prix tradycyjnie rozpocznie nowy sezon zmagań o tytuł Mistrza Świata w tej wymagającej dyscyplinie. Tor zbudowany z ziemi, ogromnych opon, bali drewna i głazów zweryfikuje umiejętności zawodników, którzy staną na starcie tych ekstremalnych wyścigów. Patronem honorowym wydarzenia jest zwycięzca Rajdu Dakar 2015 - Rafał Sonik.

Zeszłoroczna edycja Mistrzostw Świata SuperEnduro, dzięki współpracy z Miastem Kraków i Zarządem Infrastruktury Sportowej, rozegrana została po raz pierwszy w rodzinnych stronach legendy motosportu Tadeusza Błażusiaka. Także w tym roku dzięki wsparciu Miasta eksperci wyścigów przeszkodowych, a wśród nich Mistrz Świata Colton Haaker oraz jego niezwykle groźni rywale Alfredo Gomez i Jonny Walker, ponownie zawitają do Krakowa. Na starcie nie zabraknie również młodych i utalentowanych Polaków.

Organizatorzy przygotowują dla widzów sporo atrakcji, w tym niespodziankę z udziałem samego Taddy Blazusiak - nie możecie tego przegapić! ?

Bądźcie z nami 9 grudnia w TAURON Arena Kraków, aby kibicować polskim zawodnikom oraz doświadczyć mocnej dawki ekstremalnego ścigania.

Bilety jdo nabycia w salonach EMPIK oraz na EVENTIM.PL

Strona polskiej rundy MŚ: www.super-enduro.com.pl

Facebook organizatora: www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency
Bosch Dicentis System do głosowania Bilety Dreamstate