Międzyszkolny Walentynkowy Speeddating na Rynku

Międzyszkolny Walentynkowy Speeddating Na Rynku

Pod Jaszczurami Kraków

#ALLINDATE #SPEEDDATING #ALLINCHARITY

To kolejny rok, w którym zastanawiasz się, gdzie się zaszyć w ten jeden dzień? Jak przeżyć natłok postów w social mediach? Nadchodzimy ze świetną propozycją! Nie masz zbyt wiele czasu w najbliższą środę? Bez obaw, to będzie szybka rozmowa z równie zabieganymi ludźmi! Wyjdź naprzeciw rutynie, czternastego lutego nie musi być kolejnym nudnym dniem, jest okazja- korzystaj z niej!

W nadchodzący wielkimi krokami Dzień Zakochanych widzimy się w Klubie pod Jaszczurami. Start: 16:00 Sala Teatralna.

Nie chcesz dłużej czekać? Masz potrzebę wyznać miłość już teraz? Pomyśleliśmy i o tym! Wkrótce ruszamy z MIĘDZYSZKOLNĄ POCZTĄ WALENTYNKOWĄ! Wyjaw swe uczucia a my ogłosimy je w tym evencie zaznaczając odpowiednią osobę za Ciebie. All In od zawsze zachęca do ODWAGI! KLIK do walentynkowej bramki: http://bit.ly/2EuBl2J

Na zakochanych (lub jeszcze nie) uczestników czekają vouchery, by stworzyć kolejną okazją do spotkania (tym razem może nieco dłuższego?)

Przyjemne z pożytecznym? Lubimy to! Podczas wydarzenia będziesz mógł dołączyć do akcji charytatywnej, w ramach której zbieramy na KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie! Więcej szczegółów już niebawem.

Wszystko robimy za Ciebie, wystarczy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się o TU: http://bit.ly/2skpkrT i przyjść! Widzimy się 14.02. o godz. 16! Nie może Cię zabraknąć, a to wydarzenie nie może ot tak przejść Ci koło nosa!

? Chcesz otrzymać własny darmowy egzemplarz All In Card? Napisz na maila: kontakt@allincard.pl a po chwili otrzymasz właściwe instrukcje.
? Mapka Partnerów Fundacja All In jest dostępna za linkiem: http://www.allincard.pl/
? Link do fanpage projektu Foodsharing Kraków:
http://bit.ly/FoodsharingKRK
? Głodny, tym razem nie miłości? Sprawdź niesamowitą aplikację Taste&Share stworzoną dzięki naszemu Partnerowi Strategicznemu Electrolux KLIK: http://apple.co/2AkzetF
Bosch Dicentis System do głosowania Bilety Dreamstate