Mødule pres. ZIPPO (Fides / Figure)

Mødule Pres. Zippo (fides / Figure)

Das Lokal Wrocław

Długo zastanawialiśmy się kogo zaprosić 27go kwietnia do Dasa. Pewnego dnia szef Module siedząc przy biurku, palił cygaro i bawił się zapalniczką. Wziął ją do ręki, dokładnie się jej przyjrzał i pomyślał “A gdyby tak…”. I tak właśnie zaprosiliśmy po raz pierwszy do Polski Z.I.P.P.O

Z.I.P.P.O w wieku 15 lat wydał utwór w labelu Lena Fakiego - Figure, a potem poszło już z górki. Pojawił się w Involve Records Regala z EPką, którą potem zremiksowali Jeroen Search, Echoplex, Par Grindvik i Ritzi Lee. Wydał również materiał na Enemy Records Dustina Zahna oraz Stockholm LTD Para Grindvika. Obecnie prowadzi label Fides, który charakteryzuje się ciekawymi i stonowanymi brzmieniami, przy których można odpłynąć. Potwierdzeniem sukcesu jego własnej oficyny są utwóry ‘I Was There’ i ‘Fobia’, które przez długi czas gościły w setach czołowych postaci tej sceny.

Jak to zwykle w naszym przypadku bywa, zapraszamy gości, którzy świetni są nie tylko w studio, ale potrafią też porywać tłumem. Giuseppe takim gościem jest. W swoich setach płynnie przechodzi przez odmiany, odbywając z publiką intymną podróż po dźwiękach. Przekonali się o tym klubowicze w Tresorze, Berghain, Arena, Corsica Studios, czy Fabric. Wrocławski Das Lokal dołączy do tego zacnego grona 27-go kwietnia.

LINE UP:
ZIPPO / Fides (Fides / Figure) / IT
soundcloud.com/zpakazippo

Capo (Module)
soundcloud.com/capopl

The Effaith (Module)
soundcloud.com/theeffaith

VISUALS:
Martinovna (Module)
vimeo.com/martinovna

TAX:
20/25pln po 00:00
Bosch Dicentis System do głosowania Bilety Dreamstate