Leniwe Impro: 9. Komediowe Wariacje Na Kolację

Leniwe Impro 9. Komediowe Wariacje Na Kolację

Blue Note Poznań

Drugi wiosenny spektakl komedii improwizowanej w wykonaniu post-Kluskowej Grupy Improwizacji Kabaretowej „Leniwe IMPRO” ponownie otrze się o temat przebudzającego się Życia.

Zapraszamy na niepowtarzalny występ, w którym spontanicznie zagramy to, co sobie zamarzycie. Stworzymy skecze i piosenki improwizowane. To Wy wybierzecie nam role, zdecydujecie, gdzie odbędzie się akcja i przydzielicie postaciom problemy lub cechy charakterystyczne oraz połączycie bohaterów siecią relacji.

Co wspólnie stworzymy: komediodramat w „Dubbingu filmu”, film akcji w „Dniu z życia”, a może dreszczowiec w „Film noir”? Nie zabraknie gier muzycznych, więc już dziś przygotujcie sobie listę gatunków, w jakich chcielibyście nas obsadzić. W marcu królował blues, heavy metal, piosenka dziecięca i opera. Może czas na szanty, reagge i jazz?
Przyjdźcie, wyreżyserujcie nasz spektakl, my na pewno Was zaskoczymy i skłonimy do śmiechu.

Grupę Leniwe Impro tworzą: Magdalena Sobczak, Marcin „Morus” Jakóbczyk, Agnieszka Rogaczewska-Foryś, Piotr „BigBeat” Rychter, Anka Borysiak, Anna Siedlewska i Justyna Klak-Nowakowa. Podczas tego wieczoru oprawę muzyczną zapewni Przemek Mazurek.

Kluski są pyszne i treściwe, a najbardziej Leniwe!
Zatem… Leniwe raz! (Dwa! Trzy! dopowiedzą wtajemniczeni...)


Bilety w cenie 20 zł dostępne w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii) oraz w sprzedaży on-line na www.bilety24.pl
Bosch Dicentis System do głosowania Bilety Dreamstate