Koncert Loka | Atom Miłości

Koncert Loka Atom Miłości

Hulakula Warszawa

Loka to grupa, łącząca taneczne rytmy z przebojowymi melodiami. Trójka muzyków z Wrocławia, Iławy i Ostródy, których połączył ze sobą... Internet!

9 lipca 2012 roku ukazał się ich debiutancki krążek "Prawdziwe powietrze". Tytułowy singiel zdobył aż dwie nominację do nagrody Eska Music Awards w kategoriach "Najlepszy debiut" oraz "Hit lata". . Muzykę do piosenki napisał Kamil Mikuła, słowa Grzegorz Porowski, a produkcją zajęli się Jacek Kret i Andrzej Karp.

Nie długo trzeba było czekać, aby ta piosenka stała się hitem i podbiła listy przebojów. Utwór szybko zyskał uznanie stacji radiowych.

Teraz powrócili z nowym utworem – „Atom miłości”! Teledysk do singla został nakręcony w przepięknej scenerii Kaszubskiej Ostoi. Właśnie to miejsce wybrano ze względu na niepowtarzalny klimat, miejsce na przygodę, odpoczynek i dobre samopoczucie, które ma również towarzyszyć tym, którzy słuchają piosenki.
Singel „Atom miłości" to materiał na kolejny wielki przebój Loki, co najmniej na miarę kawałka "Prawdziwe powietrze". Jeszcze długo będziecie sobie nucić: „Zawracamy rzeki bieg, zahaczamy o kosmos..".

Posłuchaj:
Atom Miłości: https://youtu.be/mfSJA-5SOVI
Prawdziwe Powietrze: https://youtu.be/EztDIotz7Nc
Oczy miasta: https://youtu.be/bGM11F1yhHs

Youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCEaXnu9pBm-5KRjHlFvcaiw

Facebook:
https://www.facebook.com/zespolloka/
____________________
Data: 13/1/2018
Start imprezy: 20:00
Bilet: 15zł http://bit.ly/2E64OMy (na miejscu w dniu imprezy 20zł)
Dla pierwszych 200 osób welcome drink GRATIS!
Bosch Dicentis System do głosowania Bilety Dreamstate