Kajak Jamboree 2018 - XI Spotkanie podróżników i kajakarzy

Kajak Jamboree 2018 - Xi Spotkanie Podróżników I Kajakarzy

Ucho Gdynia

Kajak Jamboree - spotkanie podróżników i kajakarzy to wieczór poświęcony przeglądowi zdjęć i filmów o tematyce kajakowej nadesłanych z całej kajakowej Polski i nie tylko. Celem imprezy jest popularyzowanie turystyki kajakowej i oczywiście dobra zabawa.
Myślisz, że kajaki to tylko pływanie po pobliskim jeziorze na wypożyczonej dwójce? Przyjdź i zobacz, że dziedzin kajakarstwa jest mnóstwo - nizinne, morskie, górskie... a nawet akrobacje czyli freestyle!. Zdziwiony? Zapraszamy, zobacz jakie to fajne!
A może masz za sobą kajakowe przygody, którymi chciałbyś się podzielić szerszej publiczności? Zgłoś swoje prace do konkursu.

Prace (filmy i/lub zdjęcia) zgłaszać może każdy, a szczegóły konkursu można znaleźć na stronie kajakjamboree.pl.

Nagrodą główną w konkursie filmowym jest, przyznawana wspólnie głosami publiczności oraz Jury, przechodnia statuetka Złotej Żyrafy wraz z nagrodą rzeczową.

Dla autorów najlepszych zdjęć przyznawane są:
- nagroda Jury ( + nagroda rzeczowa)
- nagroda publiczności (+ nagroda rzeczowa).

Zapraszamy wszystkich, którzy na kajakach już pływali, jak i tych którzy szukają inspiracji czy nowego hobby, oraz wszystkich zainteresowanych kajakowymi opowieściami. Gwarantujemy ciekawy wieczór, wiele wspaniałych relacji z miejsc, do których człowiek na piechotę nie dojdzie, pocztówki i filmiki z widokami, które zarezerwowane są tylko dla kajakarzy.
Po części oficjalnej, jest część mniej oficjalna czyli wspólne tany tany, przy rytmach wszelakich, ale z pewnością wesołych.

Do zobaczenia!
Organizatorzy Kajak Jamboree

PS Kajakarze to bardzo fajni i otwarci ludzie. Choć tu słowo fajny brzmi ujmująco... tego pokładu wspaniałości się nie da opisać.
Zapraszamy!
Bosch Dicentis System do głosowania Głosuj24.pl Obsługa głosowań