Impreza kobieca - ...be my Valentine

Impreza Kobieca - ...Be My Valentine

Orthopedia Wrocław

Wrocławska Grupa KPH zaprasza na Walentynkową Imprezę Kobiecą - 18.02.2011r. do klubu Ortho (Plac
Solny 15). Wchodzą tylko kobiety: genetyczne i en femme:)

Walentynki to idealny czas na romantyczne wyznania i życzenia. Z tej okazji od godz. 22:00 do Północy każda z Was będzie mogła zadedykować wybraną przez siebie piosenkę swojej dziewczynie, przyjaciółce bądź znajomym;) Koszt jednej dedykacji – 5 zł.

...Nie przegapcie również zabawy kotylionowej! Od godz. 21:00 do 23:00 dla chętnych osób do rozdania piętnaście podwójnych numerków. Konkurs polega na jak najszybszym odnalezieniu dziewczyny z takim samym numerkiem i zgłoszenia się wraz z nią do krążącej po klubie Pani Serduszko;) Czekają na Was wyjątkowe nagrody i walentynkowe niespodzianki... ;)

Ze stałych wydarzeń, loteria w której udział bierze każdy bilet wejściowy. Do wygrania m.in. kupony o wartości 50 zł do wykorzystania na barze. W czasie imprezy wódkę smirnoff będzie można kupić w specjalnej, promocyjnej cenie - 5 zł.

Uwieńczeniem wieczoru będzie specjalna nagroda dla pary o najdłuższym stażu! Do północy możecie podbijać stawkę u naszej Pani Serce;) Na koniec wszystkie zgłoszenia zostaną podliczone, a nagroda powędruje do pary, która rozbije bank!

Imprezę rozkręcają Maggot&Guapa!

start: 21:00
wstęp: 10 zł (tylko osoby pełnoletnie)
Lutowe jubilatki wchodzą za darmo!
Bosch Dicentis System do głosowania Głosuj24.pl Obsługa głosowań