Impreza Karnawałowa. ,,Koszmary mojego dzieciństwa

Impreza Karnawałowa. Koszmary Mojego Dzieciństwa

Bałagan Wrocław

Karnawał w pełni, a my co? dawno już wspólnie nie bawiliśmy się na zorganizowanej imprezie. Czas najwyższy naprawić ten błąd, bo inaczej wiosna nas tak zastanie;)
Zapraszamy 26 lutego 2011 o 20:00 na noc szaleństwa pod hasłem Koszmary mojego dzieciństwa. Na pewno każdy z nas ma w pamięci przedmioty, postacie, zjawiska, które nie dawały nam spać po nocach w szczenięcych latach. Wytężcie wyobraźnię i do dzieła:) Jesteśmy teraz dorosłymi ludźmi i możemy pokpić sobie z tego co kiedyś napawało nas strachem. Zwizualizujcie swoje koszmary,wcielcie się w nie, wejdźcie w ich skórę, postraszymy się na wzajem, a zapewne będzie z tego i kupa śmiechu. Ogłaszamy konkurs na najbardziej koszmarne przebranie!!!

Przy okazji naszej imprezki będziemy chcieli zebrać jakieś drobiazgi dla dzieciaków przebywających we Wrocławskich szpitalach, aby choć na chwilę przestały myśleć o strachach czających się nocą pod łóżkiem.
Zabierzcie ze sobą jakieś maskotki, zabawki, gry, rebusy, kolorowanki, cokolwiek przyjdzie Wam do głowy a może pomóc wywołać uśmiech na twarzy cierpiących maluchów.

Czekamy na Was z utęsknieniem. Jak zawsze zapraszamy znajomych, przyjaciół i wszelkie osoby towarzyszące. Prosimy o potwierdzenie przybycia na nasz adres mailowy balaganik87@gmail.com, telefonicznie pod numerem 71 33 26 136 lub osobiście przy barze. Rezerwacje przyjmujemy standardowo do czwartku przed imprezą, tym wypadku do 24lutego 2011.

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia.

Bałaganowa ekipa zza baru.
Bosch Dicentis System do głosowania Głosuj24.pl Obsługa głosowań