HardTripy presents: The Glory Is Ours

Hardtripy Presents The Glory Is Ours

Dziekanat Wrocław

Już w sobotę 22 września w CK Wiatrak odbędzie się pierwsza w historii impreza sygnowana przez HardTripy! Wystąpi na niej aż czterech zagranicznych producentów, którzy nigdy wcześniej nie grali w Polsce. Dodatkowo ich wsparcie zapewni trzech rodaków, których na pewno dobrze znacie.

LINE UP:
ANDY SVGE
Demi Kanon
Rejecta
Apexx
DJ Driver
Snowfear
Damage

CZAS: 22.09.2018 22:00-05:00 (bramy otwarte od 21:30)
MIEJSCE: CK Wiatrak - ul.Wolności 395, Zabrze
BILETY: Sprzedaż rusza 27.06.2018 o godzinie 20:00 na stronie http://hardtripy.abilet.pl/
I Pula: 39 zł (wyprzedana) // II Pula: 49 zł // III Pula: 59 zł // W dniu imprezy: 65 zł
WSTĘP: +18 lat

WYJAZD Z WARSZAWY
Wszystkie informacje są dostępne tutaj: http://www.hardtripy.pl/the-glory-is-ours/

FAQ

Co to jest CK Wiatrak?
- Nie jest to zwykły klub, a miejsce, w którym zazwyczaj odbywają się koncerty. Do całej imprezy podchodzimy eventowo, dlatego możecie liczyć na efektowne oświetlenie i nagłośnienie. W środku zmieści się 750 osób, a sam budynek ma wartość także historyczną, bo został wybudowany w 1872 roku. Oczywiście później go wyremontowano i odpowiednio zaadaptowano.

Czy obowiązuje selekcja na wejściu?
- Przede wszystkim stawiamy na dobrą zabawę i wygodę, dlatego nie narzucamy żadnych szczególnych wymagań dotyczących ubioru. Krótkie spodenki, dresy, czapki, przebrania, ciemne okulary itd są wręcz wskazane. Jedynym naszym wymogiem wobec uczestników jest ukończenie 18 lat oraz brak stroju związanego z klubami piłkarskimi, polityką lub radykalnymi ugrupowaniami.

Czy w środku można palić?
- Palenie wewnątrz budynku jest zabronione, jednakże na jego terenie znajduje się ogródek piwny z dodatkowymi stołami, gdzie można bez problemu zapalić.

Czy na miejscu jest szatnia?
- Oczywiście. Znajduje się naprzeciwko wejścia, po drugiej stronie sali. Jej koszt to 2 zł za wieszak, więc np. dwie osoby mogą powiesić swoje rzeczy razem. W trakcie trwania imprezy nie można zabierać ubrań "na chwilę".

Czy na imprezie będzie można kupić wasz merchandise?
- Jasne! Stoisko znajdziecie koło szatni, więc jeżeli ktoś chciałby kupić np. bluzę, od razu będzie mógł ją zostawić na czas imprezy razem z okryciem wierzchnim.

Jak dojechać na miejsce?
- Jeśli chodzi o komunikację miejską, dojazd został dokładnie opisany na stronie CK Wiatrak: https://wiatrak.art.pl/dojazd
Koło miejsca imprezy znajduje się też parking. Możecie także liczyć na nasz wyjazd z Warszawy, do którego link jest powyżej.
Bosch Dicentis System do głosowania Głosuj24.pl Obsługa głosowań