Gramy dla orkiestry! 26. finał WOŚP w klubie Blue Note

Gramy Dla Orkiestry! 26. Finał Wośp W Klubie Blue Note

Blue Note Poznań

Kolejny rok, kolejny styczeń, kolejny WOŚP i przednia zabawa w szczytnym celu. Zapraszamy do klubu Blue Note, by posłuchać dobrej muzyki i – przede wszystkim – wypełnić jak najwięcej puszek. Repertuar jak zawsze zadowoli każde ucho, a atmosfera zapewni wiele pozytywnych wrażeń. Nie może was zabraknąć!

Rozkład jazdy:
18:00 Antigravity
19:00 Ciabatta
20:00 NaliaH
21:00 Krambabula
22:00 Big Up!

Kilka słów o zespołach:

Antigravity to zespół, który zdecydowanie przyciąga. Swój styl najlepiej opisali sami członkowie, nazywając go „gitarowym rockiem z tendencją do niczym nieskrępowanej wolności spod znaku alternatywnego kombinatorstwa”. Ich muzyczne kombinacje oscylują wokół działań fizycznych, które nie są potwierdzone naukowo, są za to potwierdzone słuchowo. Potwierdzamy, że brzmią kosmicznie!

3-letnia Krambabula z Poznania to dowód na to, że folk ma się w Polsce dobrze. Śpiewane w trzech językach utwory zachwycają i porywają do tańca. Charakterystyczna dla muzyki ludowej barwa głosu oraz 7 instrumentów tworzą klimat, którego trudno nie poczuć i nie dać się porwać. Gitarowe brzmienie dodaje nowoczesności, co owocuje folkowo-rockowym kopem. Dzięki Krambabula słowiańszczyznę czuć we wszystkich kościach.

Ciabatta, jak sama o sobie mówi, to 5 smakowitych składników dających apetyczny wypiek. Grają gastrock: ten mocny, ten lżejszy i ten wyjątkowy. Członkowie swoje brzmienie wypiekli już na 3 płytach, które pachną smakowicie. Gdyby muzykę dało się jeść, na występie Ciabatty chcielibyście ją schrupać!

NaliaH to zespół, który powstał dzięki podróżniczym doświadczeniom. Przekłada się to na brzmienie zespołu: muzyka NaliaH to podróż przez różne style, spośród których dominuje soul. Z mieszanki tej powstaje własny styl zespołu – świeży i niepowtarzalny.

Big Up! jest zespołem z wielkim serduchem – jak sam o sobie pisze. Tak wielkie serce idealnie wpisuje się w idee Wielkiej Orkiestry. Duża, pozytywna dawka energetycznego reggae to coś, co Big Up! serwuje na każdym koncercie. Wierzymy, że i tym razem tak właśnie będzie!

Sponsorzy: Stowarzyszenie Smartness, ProRozyn Produkcja Kreatywna

Patron: Radio Afera
Bosch Dicentis System do głosowania Bilety Dreamstate