Gentleman Mtv Unplugged 2017 European Tour

Gentleman Mtv Unplugged 2017 European Tour

Progresja Warszawa

Po nadspodziewanie dobrze przyjętym projekcie Mtv UNPLUGGED, Gentleman powraca z serią zimowych występów. Wśród 15 europejskich koncertów z udziałem gości specjalnych jest Warszawa. Artysta wystąpi 8 grudnia w Klubie Progresja. Bilety na to wydarzenie w ,,walentynkowej’’ cenie 99 PLN będą dostępne od 9 lutego na eBilet.pl oraz w sieci salonów empik, Media Markt, Saturn.

gentleman Mtv UNPLUGGED
2017 European Tour
8 grudnia
Progresja Music Zone
Ul. Fort Wola 22 / Warszawa
www.progresja.com

Wejście od godziny: 20:00
start: 21:00
After Party: 23:00

Bilety:
99 PLN / do wyczerpania puli
120 PLN / do 07.12.
150 PLN / w dniu koncertu

Informacje:
www.rootzmusic.pl

*Już wkrótce więcej szczegółów na temat gości specjalnych oraz programu after party. Organizatorem koncertu jest agencja Roots Music Promotion.

Gentleman właściwie Tilmann Otto to międzynarodowej sławy niemiecki wokalista reggae, który śpiewa w języku angielskim. Ma na swoim koncie 11 albumów w tym 3 koncertowe. Jest pierwszym artystą reggae, który wziął udział w prestiżowym projekcie Mtv UNPLUGGED. Występ został zarejestrowany w sierpniu 2014 r. w Kolonii. Gentlemanowi na scenie towarzyszył jego zespół The Evolution, kwartet smyczkowy oraz zaproszeni goście m.in. multiinstrumentalista Dean Fraser, Shaggy oraz Campino frontman grupy Die Toten Hosen.

www.gentleman-music.com
Bosch Dicentis System do głosowania Bilety Dreamstate