Gdańska Szkoła Disco w podróży • Jazxing & Mitura

Gdańska Szkoła Disco W Podróży • Jazxing & Mitura

Huśtawka Warszawa

W roku Akademickim 2016/2017 - Gdańska Szkoła Disco wraz ze swoim edukacyjnym programem na dobre „ruszyła” w Polskę i w końcu również zawita do nas. Tak jak dotychczas prezentowane materiały oscylować będą wokół soulowego brzmienia Philly i Motown, Nowojorskiego Post Disco, amerykańskich korzeni House w latach 80 i 90, szeroko pojętemu Balearic Beatowi oraz świeższym utworom odwołującym się stylistyką do klasyków gatunku.

Muzyczno/taneczne wykłady poprowadzą :

• Jazxing ( The Very Polish Cut Outs, Transatlantyk)
Jazxing to prężnie rozwijający się projekt z Gdańska, który zabłysnął swoim editem piosenki ‚A Może By’ zespołu Transport Band ze składanki The Very Polish Cut Outs. W 2016 nakładem wytwórni Transatlantyk ukazała się świetnie przyjęta epka Północ-Południe na której znalazły się kolejne dwa utwory duetu: KS Gruv i The Coast. Są również autorami utworów wydanych za pośrednictwem wytwórni Maćka Sienkiewicza - Father and Son Records And Tapes.

Wsparcia udzieli stołeczny miłośnik tańca i dobrej zabawy- Mitura z kolektywu Głębokie Pasmo

*Gdańska Szkoła Disco, to muzyczno edukacyjny cykl uformowany w 2014 roku zrzeszający djów i producentów pochodzących z trójmiasta i okolic.
Przewodnią ideą GSD jest popularyzacja klasycznych brzmień z pogranicza stylistyk Disco/Deep/House/Balearica.

Bilety : 0pln
Start: 21:00
Bosch DicentisSystem do głosowaniaObjawy depresji imiona damskie Objawy ciąży Test ciażowy imiona męskie