Frantic pres. Mężczyźni wolą blondynki?

Frantic Pres. Mężczyźni Wolą Blondynki?

Frantic Kraków

Odwieczny spór prawie taki jak ten co było pierwsze - jajko czy kura? ;) Czy faceci wolą blondynki, brunetki, a może rude? Na to niby nierozstrzygalne pytanie będziemy szukać odpowiedzi w sobotę 16 marca w F!

Jedni zawsze będą wzdychać za jasnowłosymi pięknościami, inni rozpływają się na myśl o zmysłowych brunetkach, jeszcze inni opowiadają o ogromnym libido rudowłosych Pań. Czy odcień włosów ma przedłożenie na charakter i przyciąganie płci przeciwnej? Które z Pań mają szczęście nosić najbardziej magnetyczny kolor?

To pytanie nurtuje nas od dawna. Czas na prawdziwy test!
Podczas sobotniej imprezy przeprowadzimy jedyny i niepowtarzalny contest. Prawdziwa bitwa na atrakcyjność z przymrużeniem oka wyłoni zwycięską grupę dziewczyn, które udowodnią, że mężczyźni wolą… No właśnie, kogo?

O północy Panie piją FREE shot’y. Na jednym z barów będą to blondynki, na drugim zaś brunetki, pijemy ile starczy sił i liczymy puste kieliszki – te które lepiej poradzą sobie z wyzwaniem – to znaczy wypiją więcej, wygrywają!

Czekać na Was będzie specjalne studio foto – z wyborem stylizacji, na parę chwil posiadaczki blond fryzury zamienią się w brunetki, te z krótkimi na moment dostaną włosy do pasa i odwrotnie. Dodatkowo wyraziste vlepki, które dadzą znak, który odcień włosów Panowie preferują bardziej, zabawne gadżety i mnóstwo dobrej muzyki!

Do zobaczenia w F!

DJ’s:

ABSOLUT floor:

CJ | Boogie

BALLANTINE's floor:

Sky | Logan

where2b list:
Bosch Dicentis System do głosowania Głosuj24.pl Obsługa głosowań