Frantic pres. Brunetki vs Blondynki, a może Rude?

Frantic Pres. Brunetki Vs Blondynki A Może Rude?

Frantic Kraków

Pierwsza edycja imprezy była niesamowicie wyrównaną, ale też przesympatyczną walką :))

Z delikatną przewagą, ale zwyciężyły jednak blondynki, brunetki nie sądzicie, że już czas na słodki rewanż? Tym razem nie zapominamy także o gorących rudowłosych Paniach! Każda z Was jest piękna, ale zwyciężą te, które pojawią się w większej liczbie przy naszym barze.

Jedni zawsze będą wzdychać za jasnowłosymi pięknościami, inni rozpływają się na myśl o zmysłowych brunetkach, jeszcze inni opowiadają o ogromnym libido rudowłosych Pań. Czy odcień włosów ma przedłożenie na charakter i przyciąganie płci przeciwnej? Które z Pań mają szczęście nosić najbardziej magnetyczny kolor?

Czas na prawdziwy test!
Podczas sobotniej imprezy przeprowadzimy jedyny i niepowtarzalny contest. Prawdziwa bitwa na atrakcyjność z przymrużeniem oka wyłoni zwycięską grupę dziewczyn, które udowodnią, że mężczyźni wolą… No właśnie, kogo?

O 1:00 Panie piją darmowe shot’y. Na jednym z barów będą to blondynki, na drugim zaś brunetki i rudowłose, pijemy ile starczy sił i liczymy puste kieliszki – te które lepiej poradzą sobie z wyzwaniem – to znaczy wypiją więcej, wygrywają!

Dodatkowo wyraziste vlepki, które dadzą znak, który odcień włosów Panowie preferują bardziej, zabawne gadżety i mnóstwo dobrej muzyki!
Go GIRLS!

DJ's:

ABSOLUT Floor:

BOOGIE/CRUZZ

BALLANITE's Floor:

CHILL/SKY
Bosch Dicentis System do głosowania Głosuj24.pl Obsługa głosowań