Euphoric New Year Eve 2015

Euphoric New Year Eve 2015

Hala Stulecia Wrocław

Doskonałe wiadomości dla tych wszystkich, którzy w poprzednich latach mieli okazję choć raz uczestniczyć w dużym, sylwestrowym evencie w Hali Stulecia we Wrocławiu i do tamtego czasu przekonują wszystkich swoich znajomych o tym, że lepiej witać nowy rok w towarzystwie kilku tysięcy innych fanów muzyki tanecznej.Jak się okazuje najbliższy sylwester znów będzie okazja spędzić w takim właśnie towarzystwie, z potężnym nagłośnieniem, odpowiednią oprawą wizualną i z międzynarodową obsadą didżejską za konsoletą. Za organizację imprezy odpowiada ta sama ekipa, która już zdążyła dla Was zorganizować 10 edycji festiwalu Euforia w Boszkowie oraz dwie edycje EUFORIA Back To The Roots w poznańskiej Arenie i wrocławskiej Hali Stulecia.

Sylwester we Wrocławiu nazywać się będzie "Euphoric New Year's Eve". W Hali Stulecia pojawią się między innymi:

- Mischa Daniels
- Da Hool
- JOOP
- Niels Van Gogh
- CJ STONE
- @LeX
- onTune
- Kros


Bilety:
- pierwsza pula 65 PLN (wyprzedane)
- druga pula 75 PLN (dostępna tylko do 21 grudnia)
- trzecia pula 85 PLN (do dnia imprezy)
- w dniu imprezy 99 PLN


Polecamy zakup biletów w pakietach 4 paków - w cenie 75 PLN szt (300zl pakiet) cena do 21 grudnia. Od 22 grudnia cena pakietu to 300 PLN

Bilety VIP z pełnym cateringiem i alkoholem bez limitu w cenie 320 PLN

Zachęcamy do zakupu biletów również z uwagi na zbliżające się Święta, taki bilet może być idealnym upominkiem dla przyjaciela czy przyjaciół, którzy chętnie pobawiliby się na jedynej takiej imprezie w Polsce. 


Kilka przydatnych informacji od organizatora - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Bilety VIP: Cena 320 zł, w cenie biletu VIP: osobne wejście na teren imprezy, dostęp do strefy z widokiem na scenę, ciepły i zimny catering BEZ OGRANICZEŃ, napoje zimne i ciepłe BEZ OGRANICZEŃ, piwo, wódka, whisky BEZ OGRANICZEŃ.

KUP TERAZ: http://www.ftb.pl/bilety-euphoric-new-years-eve-2015-123920.htm

- Muzyka:
Przed poszczególnymi artystami postawiliśmy konkretne zadania: część z nich zagra obecne brzmienia, a część z nich retro/klasyki/old school i najprawdopodobniej będą to: CJ Stone, Joop i Da Hool.

- Alkohol:
Na imprezie będą dostępne także mocniejsze alkohole, whisky, wódka itp.

- Catering:
Oczywiście poza strefą VIP będzie catering w kuluarach hali.

- Czy istnieje ryzyko odwołania sylwestra ? 
NIE! Kategorycznie odcinamy się od nieszczęśliwych wydarzeń z zeszłego roku. Prosimy w żaden sposób nie łączyć nas z tamtymi wydarzeniami, ponieważ w żadnym stopniu nie mieliśmy z tym do czynienia. Cokolwiek się będzie działo, impreza odbędzie się. Nie ma również możliwości przeniesienia ENYE w inne miejsce, odbędzie się w Hali Stulecia! Nasza obecność na rynku eventowym to już 10 lat i kilkuletnia perspektywa, sylwester również.


Bosch Dicentis System do głosowania Głosuj24.pl Obsługa głosowań