Eldo / Jotuze / 20 lat mikrofony w rękach TOUR / Poznań

Eldo / Jotuze / 20 Lat Mikrofony W Rękach Tour / Poznań

U Bazyla Poznań

Eldo / Jotuze / Daniel Drumz + live band
Miejsce: Klub u Bazyla, Poznań
Otwarcie bram: 19:30 / Start koncertu: 20:00

Bilety:
45 zł (I Pula) - LIMIT 100 SZTUK!
50 zł (II Pula)
55 zł (III Pula)
Punkty sprzedaży: http://winiarybookings.8merch.com/eldo_jotuze_daniel_drumz_9_12_pozna-id14101, Eventim.pl, Biletomat.pl - bilety online, Media Markt, Saturn, Empik

Po świetnie przyjętych koncertach Grammatika na Openerze i Hip Hop Kempie ELDO rusza tej jesieni w trasę upamiętniającą okrągły jubileusz pracy twórczej. Dokładnie 20 lat temu w warszawskim klubie Remont miał miejsce debiut sceniczny rapera, który wystąpił wtedy u boku kolegów z grupy Edytoriał. Po dwóch dekadach ELDO jest jedną z ikon polskiej kultury hip hop. Na swoim koncie ma autorstwo ponad 10 długogrających albumów, z których wiele ma w Polsce status klasycznych oraz setki zagranych koncertów, a 20. rok nieprzerwanej obecności na scenie czyni go jednym z najdłużej aktywnych raperów w Polsce.

W ramach trasy „20 lat mikrofony w rękach” na scenach 5 polskich miast będzie można usłyszeć najważniejsze utwory z dyskografii rapera i nie tylko. Na każdym z koncertów pojawi się także Jotuze – współzałożyciel Grammatika – z którym ELDO wykona numery legendarnego już warszawskiego składu. Zza konsolety wesprze ich Daniel Drumz, a to wszystko z akompaniamentem 4-osobowego instrumentalnego bandu.
Bosch Dicentis System do głosowania Bilety Dreamstate