Charlotte de Witte

Charlotte De Witte

? Warszawa

Muzyka niesie za sobą emocje, które pozwalają oczyścić nasze umysły. To dzięki niej zapominamy o codzienności i całkowicie oddajemy się jej dźwiękom i brzmieniom - staramy się chwycić i zatrzymać coś, co jest dla nas ulotne.

Właśnie tym wyróżnia się cykl wydarzeń Immersed in Music – unikalne muzyczne emocje. Do pełnego zanurzenia się w dźwiękach potrzeba jednak odpowiednich warunków i właściwego przewodnika.

Przewodniczką czwartej edycji wydarzenia będzie Charlotte De Witte – jedno z największych objawień muzyki elektronicznej ostatnich lat. Zaledwie 26-letnia producentka z Belgii swoją przygodę z DJ-ingiem rozpoczęła już w wieku 17 lat, a jako producentka oficjalnie zadebiutowała w 2015 roku we wpływowej, zarządzanej przez Tigę wytwórni Turbo. Po sukcesie debiutu, później wydawała m.in. w NovaMute oraz Suara, ale największą popularność przyniosły jej niezwykle energetyczne, uwielbiane przez publiczność sety na żywo. Charlotte cały czas podróżuje po różnych zakątkach globu i występuje w najlepszych klubach i największych międzynarodowych festiwalach – tylko w 2018 roku miała okazję zagrać m.in. na Sonarze, Awakenings, Tomorrowland czy Mayday.
Bosch Dicentis System do głosowania Głosuj24.pl Obsługa głosowań