Carrion, Lady Strange, Crimson Valley | Quality Hard Fest

Carrion Lady Strange Crimson Valley Quality Hard Fest

Liverpool Wrocław

Quality Hard Events by Quality Hard Rock z dumą prezentuje pierwszą edycję objazdowego festiwalu Quality Hard Fest!

Wydarzenie jest organizowane przez młodych ludzi, aby pokazać, że też potrafią. Jest ono szansą do pokazania się młodym zespołom przed bardziej doświadczonymi muzykami. Podstawowym założeniem jest to, że każdy zespół otrzymuje gażę za granie, bez ściemy i naciągania. Dlatego zachęcamy do kupna biletów i wsparcia młodych kapel, które są przyszłością rock'n'rolla!
O całej inicjatywie Quality Hard Rock możecie przeczytać więcej tutaj: http://www.hellbellas.pl/kultura/quality-hard-rock/.

Obiecaliśmy, że pojawimy się także we Wrocławiu i oto jesteśmy! Już 20 kwietnia widzimy się z Wami w Klub Muzyczny Liverpool. Na scenie zobaczycie CARRION, Lady Strange oraz Crimson Valley.
Będzie się działo!

OTWARCIE: 19:00
START: 19:30
BILETY: 20/25 PLN przedsprzedaż / 30 PLN w dniu koncertu

***
CARRION
Gatunek: Rock/Metal

Carrion powstał na początku 2003 roku w Radomiu. Po zagraniu wielu koncertów oraz festiwali został zauważony przez wytwórnię MJM Music PL z którą podpisał kontrakt fonograficzny. Zaowocowało to wydaniem czterech płyt "Carrion" (2007), "El Meddah" (2010), "Sarita" (2012), "Dla idei" (2014). Obecnie pracuje nad kolejnym krążkiem, który zapowiadają trzy single "Rankor", "Jedz to!" oraz "Pryzmat". Zespół ma na koncie kilkaset koncertów zagranych w Polsce, UK oraz USA.

Kamil "Hans" Pietruszewski - wokal;
Mariusz "Vikol" Wiązowski - gitara, wokal;
Adrian "Adi" Plech - bas;
Dariusz "VanChesco" Wancerz - klawisze;
Marcin "PtaQ" Szpak - perkusja

***
Lady Strange
Gatunek: Hard Rock/Rock'n'Roll

Niektórzy traktują rock'n'rolla jak sprawę życia i śmierci. Nie zgadzamy się z takim podejściem. Możemy te osoby zapewnić, że rock'n'roll to coś znacznie więcej.

Styl zespołu to klasyczny hard rock. Jednocześnie jest pełen świeżości i zapału. Band cały czas się rozwija i wbija się klinem we współczesną muzykę rockową łącząc stare brzmienia z młodzieńczą werwą i zapałem.

Frida Lola (Aka) | voc
Matt Beav | bass
John Rakovsky | drums
Van Kempke | lead guitar
Juicy Mike | guitar

***
Crimson Valley
Gatunek: Heavy Metal/Power Metal

Wrocławski zespół heavy/power metalowy, który na scenie działa już od 2010 roku. Po drodze powstały dwie EP-ki, longplay oraz setki zagranych koncertów w Polsce i za granicą. Smoki, zamki i wojownicy to klimaty, które od zawsze towarzyszą twórczości Crimson Valley. Charyzmatyczny kobiecy wokal, epickie riffy gitarowe, brzmienie basu z samego dna piekieł a wszystko dopełnione melodiami klawiszy. Chcesz więcej? Przyjdź i posłuchaj na żywo!

Joanna Chodorowska - wokal
Damian Paszczak „Ziolllo” – gitara,
Marcel Filipiak– gitara,
Jerzy Górniak „Jerry” – gitara basowa,
Agnieszka Bodalska - klawisze,
Antoni Mituś „mEEt_ek” – perkusja
Bosch Dicentis System do głosowania Bilety Dreamstate