Balagan | Jasna 1

Balagan Jasna 1

Nowa Jerozolima Warszawa

Nowa klubowa przestrzeń i adres nowy.
Jedynie twarze tylko te same, które przez ostatnie pół roku nieobecności pokryła delikatna rosa. I miasto, które było świadkiem cudnych wydarzeń z Waszym udziałem.

Nowa Jerozolima jak ten słynny ksiądz po kolędzie, który przemierza dziesiątki kilometrów z poręczną, skórzaną nereczką, zawieszoną przez pas, a także terminalem płatniczym pod ręką, gdy trafi mu się nad wyraz nowoczesny i postępowy wierny.

Tym razem pojawiamy się po dłuższej przerwie i chwili oddechu, aby zapukać do Waszych drzwi i z niewymuszonym uśmiechem powitać Was w klasycznym stylu: „Shabbat Shalom, Jerozolimczycy” i narobić niezłego B a l a g a n u*.

Jak doskonale pamiętacie nasza wizja clubbingu to składowa kilku czynników takich jak: swobodna odpinka, dziki taniec, setki znajomych twarzy i ogromny dystans do otaczającego świata.

W natłoku wydarzeń z serii „najlepsze techno w kraju”, ‚techno petarda’, ‚booking nie z tej ziemi’ czy ‚tego przegapić nie wolno’ wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom tych wszystkich ‚klubowiczów wyklętych’ dla których przez ostatni czas nie było miejsca, a także odpowiedniego klimatu do dzikiej zabawy.

Dlatego też nie spodziewajcie się gwiazd z okładek branżowych pism, a co najwyżej czwórki starych wyjadaczy o pełnym przekroju muzycznym. Nie oczekujcie kolorowych świateł i stroboskopu, błyskającego po twarzy, bo dostaniecie jedynie surową i ciemną przestrzeń, w której jedyny błysk to ten z Waszych siatkówek. Nie będzie też konfetti i wymyślnej scenografii, bo piękni i świadomi muzycznie ludzie nie potrzebują dekoracji.

*Balagan to jedno z najczęściej używanych terminów w języku hebrajskim. Balagan to ruch, chaos, nieziemska zabawa, a także Twoje stosunki z kobietą lub facetem marzeń. Balagan to również styl życia, który odbiega znacznie od życiowych zasad, przyjętych za normy.

Line up:

Tika Milano (Nowa Jerozolima, Warszawa)
Kuba Otłowski (Nowa Jerozolima, Warszawa)
Tom Palash (Nowa Jerozolima, Poznan)
Akme (Nowa Jerozolima, Warszawa)

*************************
Data: 13/10
Start: 23:00
Adres: Jasna 1, Warszawa
Tix: 20PLN
Bosch Dicentis System do głosowania Bilety Dreamstate