Bad Company Night

Bad Company Night

SQ Poznań

“Złe Towarzystwo” ma zaszczyt zaprosić na kolejną noc z cyklu BadCompany Night. Po niezwykle udanych wcześniejszych imprezach z udziałem polskich artystów, Creamer & WillArt postanowili “przekroczyć granice kraju” podążając do Francji za tym co aktualnie w muzyce elektronicznej jest najciekawsze!
Dlatego też zaprosili cenionego Dj-a i producenta D'JULZ-a, który ze swoimi produkcjami i remixami dla takich wytwórni jak Poker Flat, Ovum, Mobilee, Tsuba, Circus Company czy Dessous zalicza się do światowej czołówki.D'JULZ:

D'julz rozpoczął swoją karierę w 1992 roku. Szybko wyrobił sobie swój styl, który spowodował, że został on jednym z czołowych francuskich DJ. Jego muzyka to skrzyżowanie house i deep techno i tech house. Sety Djulz'a są elektryzujące i demonstrują jego umiejętności miksowania a jest to oznaka każdego wielkiego DJ.
Jego reputacja szybko rozprzestrzeniła się w głównych klubach w całej Europie: Caf dAnvers, Fuse, Food, (Belgia),Plastic People, The End (U.K) , Chemistry, Mazzo, Nighttown (Holandia) and Space, Pacha, Km5 (Ibiza).
W Paryżu stał się on oficjalnym rezydentem dla dwóch najlepszych lokalnych promotorów: Magic Garden i Scream.
Jest on również regularnym gościem imprez Respect (szacunek), imprez after party Batofare i gra na Techno Parade (Paradzie Techno) przed 200 tyś. ludzi!!!
Od 1997 roku D'julz promuje swoje własne comiesięczne imprezy w słynnym klubie Rex: Bass Culture. Właśnie tam ma on szanse zapraszać międzynarodowych gości po raz pierwszy, eksperymentować nowe style i popchnąć paryskie dźwięki do przodu.
Kilka lat później rozpoczął swoje cotygodniowe audycje we francuskiej stacji radiowej numer 1 dance music: F.G.
W 2000 roku producencka kariera Djulzâ rozpoczęła się na dobre. Wydał on utwory i remixy w głównych wytwórniach płytowych takich jak: Ovum, Serial, 20/20 Vision, Paper, Music for Freaks, End recordings.
Jego mix Cds został wydany w 26 krajach i bardzo pochlebnie opisany w prasie między innymi w Muzik, Seven, Jockey Slut i w wiodącym wydawnictwie Ministry, DJ mag i Mixmag.
W 2002 roku Djulz został wybrany, jako siódmy najlepszy Dj na świecie przez czytelników francuskiego magazynu TRAX.
Od tej pory Djulz zaczął grać swoje dźwięki na całym świecie: Londyn, Moskwa, Tokyo, Hong Kong, Bogota, rozpoczął comiesięczne międzynarodowe imprezy w Barcelonie, Madrycie, Amsterdamie, regularnie gra w kilku najlepszych światowych klubach takich jak: Womb w Tokyo, Panorama Bar w Berlinie ,Goa Madryt, Back 2 Basic w Leeds i poza tym we wszystkich lodyńskich Fabric.
Jako producent Djulz obecnie zdobywa szacunek największych Dj-ów, tworząć utwory takie ,jak underground-owy hit Acid trix dla Ovum lub jego ostatnie remixy Computer Madness and Jesus loves the acid, lokując się obok takich gwiazd jak: Josh Wink, Laurent Garnier, Carl Cox , Mr C, Carl Craig, Derrick Carter, Tiefschwarz, Silicone Soul, Ivan Smagghe and Steve Bug
Bosch Dicentis System do głosowania Bilety Dreamstate