Audio City!

Audio City!

Browar Mieszczański Wrocław

Zapraszamy na piątą już edycję kultowej imprezy - AUDIO-CITY WROCŁAW!!!

data: 4 października 2008 / sobota
miejsce: WROCŁAW - Browar Mieszczański / Hubska 44
start: 22:00 / koniec: 8:00
bilet: 25zł


TECHNO STAGE
|
CLODAGH
[Kick The Drum / Techart - Londyn]
|
WOJTI [Freetek - Łódź]
|
NORF + MAINLINER [Wro-Pro]
|
DEFECT + SPUTNIK [SlowButHard]
|
ZLV [ACID.pl Crew]
|
MOON [AFT]
|
ESENER [AudioOrgy]


DRUM'N'BASS STAGE
|
CLS
[NeverAfter, Hospital Records, Critical Music]
|
MARTHAHOLTZ & MARV MC
[Pandora Project vs. H: Revolta!1]
|
MACBEAT + DT + BRAV [Subwena]


HARDTEK STAGE
|
UKI + AKKA47 - Live [WyWroTek]
|
FATBOY [CoreAction]
|
ISKRA + CYTRUS [Vinyl.Noise]
|
OLIFFKA [AFT]


MINIMAL STAGE
|
MICHAEL PHASE + BLACKLIGHT + TOMIGRAM [Mix2ra]
|
QUARIS + LUKAS HERT + MATHIAS NOVA - Live [PUNKT]
|
TECHNI303K [ACID.pl Crew]


WIZUALIZACJE
|
vj DZIK [See the Sound]
|
AGNESPIES [pl.youtube.com/user/agnespies]


Szczegóły artystów:

CLODAGH
myspace.com/djclodagh

Ta Irlandka osiągnęła bardzo dużo biorąc pod uwagę to, że zaczęła grać w 2001 roku, jednocześnie promując jej własny cykl imprez, "Spiritualised", w Londynie. Wygrała też liczne zawody organizowane dla Djów: . Cyberdog Hard Trance Dj Competition(2001) . Trevor Rockcliffe's Stomp Techno Competition(2004) . The Ascension Awards House National Dj Comp (2004)(w klubie WMF w Berlinie) W 2003 roku dostała się do finałowej czwórki (spośród 300) 6 części ITV docu-series "The Joy Of Decks" (www.thejoyofdecks.tv). Zamysł przedsięwzięcia był taki, aby zmienić 4 początkujących, obiecujących Djów w profesjonalistów. Było czworo mentorów - Mr.C, Roni Size, Sister Bliss & Tom Middleton. Sister Bliss z Faithless wybrała Clodagh jako swoją podopieczną. Podczas show miała okazje stworzyć w studiu swój pierwszy kawałek tribal house pod tytułem "Oiche Mhaith" ("Good Night"). Finał tego przedsięwzięcia odbył się w Nation (Liverpool) gdzie pokazała co potrafi przed tysięczną publicznością. Osiągnęła swoje cele: skreczowała, grała na 3 deckach, wrzucała sample z cdj + efx. To było dla niej fantastyczne doświadczenie i osiągnięcie, gdyż grała dopiero od dwóch lat! Miała również okazje zagrać w Bora Bora (Ibiza), Turnmills (Londyn) i Shindig (New Castle).

To właśnie wtedy Carl Cox zauważył jej ogromną energię i właściwe podejście do grania. Osobiście zaprosił Clodagh aby występowała przed nim jako suport podczas trasy po Francji w 2005 roku. Trasę rozpoczęła od występu 1 maja w jej rodzimej Irlandii, w klubie Redbox w Dublinie. Poprzedzało to 6 kolejnych występów we Francji. Granie dla prawie 4000 ludzi na niesamowitych imprezach "Carl Cox & Friends" w Paryżu i Strasburgu. Od rozkręcania tłumów miedzy Sashą a Carlem na "Inox 3 Electronic Music Festiwal" w Toulouse, do rozgrzewania gości przed występem Carla w znanym VIP-room'ie na Festiwalu Filmowym w Cannes. (info www.carlcox.com). Clodagh jest w stanie zagrać w każdej chwili na każdego rodzaju imprezie gdyż jej styl jest urozmaicony: od elektro poprzez funky tech house do pumping techno.

Dj'e którzy ją zainspirowali to: Valentino Kanzyani, James Zabiela, Jeff Amadeus, Chris& Aaron Liberator, DAVE the Drummer i oczywiście Carl Cox!

Clodagh grała m.in. z : Carl Cox, Tiesto, Sasha, Mr.C, Sister Bliss, Roni Size, Tom Middleton, Herman Cantanno, Trevor Rockcliffe, Dj Misjah, Ignition Technician, Misstress Barbara, Chris & Aaron Liberator, DAVE the Drummer, Stacey Pullen, Luke Slater, Anderson Nosie, Erol Alkan, Headman, Audio Bullys, Inigo Kennedy, Christian Smith, Ade Fenton, Christian Fischer, Tall Paul, Santon Warriors & Express 2.

CLS
[NeverAfter, Hospital Records, Critical Music]

Pierwszym jego produkcjom bliżej było do stonowanej stylistyki ambientu, niż do imprezowych brzmień drum'n'bass. Przełomem w drodze producenta była fascynacja twórczością LTJ Bukema i jego wytwórni Good Looking. Mocno jazzujące treści, nastrojowe sekwencje instrumentalne charakterystyczne wtedy dla Good Looking, popchnęły go do zagłębienia się w nurt drum & bass'u.

Produkcje CLS zaczęły nabierać bardziej klubowego i tanecznego charakteru, po nawiązaniu współpracy z WaxVax'em. Wax, zauważywszy potencjał i pokrewieństwo z własnymi muzycznymi wyobrażeniami i wzbogacił twórczość CLS'a o nowe pomysły. W końcu doszło do pierwszych wspólnych kawałków i powstania duetu CLS & Wax, który w roku 2004 zadebiutował pierwszym wydawnictwem na angielskiej wytwórni Defunked. Potem poszło już z górki. Kolejne wydawnictwa to początek współpracy z Hospital Records, ale także z wytwórniami Spearhed, czy Rubik. Początek solowej kariery CLS'a to głośny singiel "Black & White" / "Tell Me What You Want" wydany pod szyldem MedSchool - podwytwórni Hospitala promującej najciekawsze, nowe postacie światowej sceny drum&bass.

Obecnie CLS to najbardziej rozpoznawalny na świecie, polski twórca muzyki drum&bass. Jego ostatnie wydawnictwa na Critical Music (np. "With No Light To Guide My Way") i Hospital Records ("Their Names Were Trot & Melon") uplasowały go w czołówce producentów nowego pokolenia, pokazując doskonały warsztat i ogrom ciekawych pomysłów.

MARTHAHOLTZ & MARV MC
[Pandora Project vs. H: Revolta!1]

"Ten pierwszy pompuje na parkiety mieszankę mocnego funku i rollującego neuro, drugi podkręca jego działanie rymami z domieszką śpiewu. Wchodząc w reakcję ze sobą podwyższają poziom energii, która w sposób niekontrolowany trafia w publiczność. Używani w celach rekreacyjnych kopią jak dobre prochy, a w połączeniu z alkoholem mogą powodować dysocjację. Mogą też i nie. Sprawdź na sobie."
Bosch Dicentis System do głosowania Głosuj24.pl Obsługa głosowań