Angus & Julia Stone: 27.06.2018 Warszawa, Stodoła

Angus & Julia Stone 27.06.2018 Warszawa Stodoła

Stodoła Warszawa

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

Data: 2018-06-27 (środa)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Stodoła
Adres: ul. Batorego 10
Godziny: 18:30 - wejście; 20:00 - start koncertu
Ceny biletów: info wkrótce
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn, Klub Stodoła oraz www.stodola.pl

Go Ahead zaprasza na pierwszy koncert Angus & Julia Stone w Polsce! Duet wystąpi 27 czerwca w warszawskiej Stodole!

W rodzimej Australii rodzeństwo Angus & Julia Stone odniosło spory sukces – ich debiutancki album studyjny „Down The Valley” dotarł do 1. miejsca oficjalnej listy sprzedaży.

Potem każde oddzielnie próbowało sił w projektach solowych. Poza Australią duet jest najbardziej znany z utworu „Love Will Take You”, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do jednej z części sagi „Zmierzch” (Breaking Dawn – Part 1). Ich trzeci album „Angus & Julia Stone” to twórczość rodzeństwa w najlepszym wydaniu – zbiór uroczych, melodyjnych folkowych piosenek zapadających głęboko w pamięć. Ostatnie wydawnictwo duetu to krążek "Snow" z 2017 roku, album spotkał się z uznaniem krytyków i publiczności.

W Polsce zespół ogromną popularność zdobył dzięki singlowi „Big Jet Plane”, który osiągnął niemal 40 milionów odtworzeń na YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=yFTvbcNhEgc

Sprzedaż biletów na wydarzenie startuje 23 marca (piątek) o 10:00! Będzie można je nabyć na stronach www.go-ahead.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl oraz www.biletomat.pl, w punktach stacjonarnych jak EMPiKi oraz salony Media Markt, a także w Klubie Stodoła i na www.stodola.pl.
Bosch Dicentis System do głosowania Głosuj24.pl Obsługa głosowań