Adam Prescott (ReggaeRoast/NiceUp!/MiindstepMusic-  Londyn,UK) meets Roots Vibracja Soundsystem

Adam Prescott (reggaeroast/Niceup!/Miindstepmusic- LondynUk) Meets Roots Vibracja Soundsystem

Metro Białystok

Specjalna Roots Vibracja tym razem w piątek 30 sierpnia !
ROOTS VIBRACJA SOUND SYSTEM
przedstawia
ADAM PRESCOTT (REGGAEROAST/NICE UP!/MINDSTEP MUSIC) Londyn UK https://soundcloud.com/adam_prescott
http://www.youtube.com/user/ReggaeRoastTV
Jeśli spytacie ludzi w Londynie-jaka jest tam obecnie największa impreza reggae – wielu bez trudu odpowie –Reggae Roast Jamdown!Reggae Roast- kolektyw producencko-selektorski i wytwórnia płytowa zdołali wypracować sobie w ostatnich latach renomę na najwyższym poziomie. Łącząc nowoczesne brzmienia taneczne dubstep dub i steppers z tradycyjnym korzennymi rytmami brytyjskiej szkoły roots reggae dub, gościli na swoich sesjach czołówkę współczesnych wokalistów takich jak Earl 16, Kenny Knots czy Ramon Judach, wyprodukowując już kilkadziesiąt hitowych epek.
Jednym z członków Reggae Roast jest dj i producent Adam Prescott. 30 sierpnia 2013 odwiedzi nas w klubie Metro, prezentując na zakończenie wakacji najbardziej świeższą i uznawaną selekcję w UK.
Pochodzący z Nottinghamm Adam Prescott jest jednym z najbardziej ekscytujących młodych producentów Brytyjskiej sceny Digital Roots. Dzięki wsparciu Marka Iration z Iration Steppers szybko ustabilizował swoją pozycję jako jeden z głównych graczy w reformie reggae na wyspach brytyjskich, z pierwsza klasą oryginalnych tunów, nagrywając takich wokalistów jak Daddy Freddy , Brother Culture, Dynamite Mc, Jah Screechy, Rod Taylor. Drugim torem działalności Adama są jego cenione i wzięte remiksy dla wytwórni Nice Up! https://www.facebook.com/niceuprecords
oraz Mindstep Music https://www.facebook.com/mindstep a także artystów takich jak Mungo’s Hi-Fi, Radikal Guru, Earl 16, Dub Pistols, RiddimTuff, Partystyle, Vibration Lab i wielu innych. Dodając do tego wszystkiego ciągłe granie w brytyjskich rozgłośniach radiowych takich jak BBC Radio One, 1Extra, oraz Rinse FM - Adam staje się w tym momencie jednym z najgorętszych artystów młodej generacji brytyjskiej sceny sound systemowej.
Po dołączeniu do Reggae Roast Records https://www.facebook.com/reggaeroast, jednego z najbardziej szanowanych reggae dub labelów w UK , stał się jego integralną częścią. Pisząc i produkując własne niepowtarzalne rytmy z uznanymi i powszechnie szanowanymi artystami , uzyskiwał wsparcie i pomoc od największych nazwisk artystów i selektorów. Zawładną publicznością regularnymi występami na wielu uznanych festiwalach (Outlook, One Love, Glastonbury etc.) oraz w nocnych klubach (Subdub, Detonate, Reggae Roast Jamdown etc.) ze swoim unikalnym stylem , markowym roots , dubem , dubstepem i stepperami występuje u boku najlepszych jak David Rodigan , Channel One, Dubkasm .
Z nadwyżką projektów i kalendarzem wypełnionym imprezami Adam nie zwalnia ani na chwilę w swej muzycznej podróży. W Polsce wystąpi po raz pierwszy na dwóch występach w Białymstoku i Krakowie .
Białostocki występ Adama Prescotta poprzedza przed i po - dj Robi i Mc Kalcza - Roots Vibracja Sound System
https://www.facebook.com/rootsvibracja
piątek 30.08.2013
KLUB METRO, Białówny 9a , Godz 21
Wstęp do 22:00 - 10 pln po 22:00 - 15 PLN .
Bosch Dicentis System do głosowania Głosuj24.pl Obsługa głosowań